XVI Klub Isover – Tworzymy komfortowy klimat

2013-12-20, ostatnia aktualizacja 2013-12-20 (08:23.37)

Isover to jeden z liderów rynku izolacji. Każdego roku jego przedstawiciele spotykają się ze swoimi klientami w „Klubie Isover”. Jest to czas wymiany doświadczeń, prezentacji nowych produktów oraz trendów panujących w branży. Kolejne, już szesnaste spotkanie zaplanowano na 14 kwietnia 2012 roku w Warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Tworzymy komfortowy klimat”.

Jak zwykle organizatorzy przewidzieli dla swoich gości zarówno część konferencyjną jak i rozrywkową. W czasie tej pierwszej oprócz podsumowania kolejnego roku współpracy pojawią się także wątki związane z zagadnieniami, które w ostatnich latach zaprzątają całą branżę budowlaną. Nawiązują one przede wszystkim do ochrony środowiska i tworzenia produktów o wysokim stopniu energooszczędności. W ten schemat wpisuje się doskonale firma Isover, która nieprzerwanie dąży do zapewnienia swoim klientom komfortu cieplnego przy jednoczesnym zminimalizowaniu niekorzystnych wpływów na przyrodę.

XVI Klub Isover – Tworzymy komfortowy klimatźródło: Isover

Będący hasłem spotkania „komfortowy klimat” odnosi się w tym kontekście nie tylko do dbałości o perfekcyjną izolację termiczną i warunki cieplne wewnątrz budynków, ale także do troski o światowy klimat nierozerwalnie związany ze środowiskiem przyrodniczym. W trakcie konferencji zaprezentowany zostanie film WWF Polska mówiący o korzyściach wynikających z ekologicznego budownictwa. Wystąpią w nim obok gwiazd znanych z ekranów i pierwszych stron gazet także eksperci Organizacji oraz Isover, którzy na co dzień zajmują się tymi zagadnieniami od strony praktycznej.

W części konferencyjnej przewidziano wystąpienia Tomasa Rosaka, Dyrektora Generalnego Isover i Prezesa Zarządu Saint-Gobain Construction Products Polska. Po nim prezentację dotyczącą możliwości współpracy biznesowej w zakresie budownictwa przyszłości oraz budownictwa ekologicznego w oparciu o produkty izolacyjne Isover przedstawią Benedykt Kordula, Dyrektor Marketingu Isover, wraz z Henrykiem Kwapiszem, Menadżerem Rozwoju Rynku Isover, Dyrektorem Sprzedaży Adamem Hnatem i Olgą Mazurek, Kierownikiem Marki i Komunikacji.

Olga Mazurek podkreśla, że izolacja, choć niewidoczna w domu jest jego podstawowym elementem, który decyduje o komforcie osób w nim mieszkających. Jest także istotnym czynnikiem energooszczędności budynku, gdyż zapobiega zwiększonym stratom ciepła, a co za tym idzie zmniejsza koszty ogrzewania oraz jego niekorzystny wpływ na środowisko naturalne.

Po części konferencyjnej uczestnicy spotkania wezmą udział w przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach dodatkowych. Obejmują one występ jednego z czołowych polskich kabaretów, gwiazdy angielskiej sceny muzycznej lat osiemdziesiątych oraz dyskotekę wraz z wizualizacjami obsługiwaną przez profesjonalnego VDJa. Całość poprowadzi Dorota Wellman.