Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.

ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Isover jest marką materiałów izolacyjnych, należącą do firmy Saint-Gobain Construction Products Polska, która jest częścią Grupy Saint-Gobain. Isover istnieje na rynku polskim od 1993 roku. Jej dynamiczny rozwój nastąpił w 1999 roku, gdy zmodernizowano i uruchomiono w Gliwicach najnowocześniejszą w Polsce linię do produkcji wełny szklanej. Ze względu na wzrost rynku termorenowacji istniejących budynków oraz zapotrzebowania na produkty o podwyższonych parametrach termicznych także w nowych domach, w czerwcu 2008 roku została uruchomiona kolejna linia produkcyjna. Materiałami Isover można ocieplać dachy skośne i płaskie, stropodachy, ściany zewnętrzne i działowe, fundamenty, posadzki oraz kominki. Produkty firmy były wykorzystywane w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w Polsce, między innymi w Zamku Ujazdowskim w Warszawie, Kancelarii Premiera czy w porcie Marynarki Wojennej w Gdyni.

Cele

Głównymi celami firm są: innowacyjność, bezpieczeństwo, ochrona środowiska oraz zintegrowany system zarządzania. Wszelkie działania spółki opierają się na tych czterech filarach, ponieważ chce ona wyznaczać nowe standardy w produkcji materiałów izolacyjnych. W ramach tych założeń Isover nieustannie inwestuje w nowe technologie, stale poszerzając ofertę i wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku. W trosce o swoich klientów firma oferuje produkty spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa, odznaczające się takimi parametrami jak izolacja akustyczna, termiczna oraz ogniowa. Ponadto Isover pragnie zminimalizować wpływ produkcji na środowisko naturalne, poddając się licznym badaniom i analizom.

Oferta

 • materiały izolacyjne: płyty z wełny mineralnej szklanej i skalnej, uszczelnienia paraizolacyjne, maty z wełny mineralnej
 • izolacje budowlane: dachy skośne i płaskie, stropy i podłogi, fasady wentylowane, ściany działowe, fundamenty
 • izolacje techniczne: wentylacja i klimatyzacja, ogrzewnictwo

Osiągnięcia

Marka Isover stanowi synonim produktów najwyższej jakości, dzięki czemu zyskała pozycję lidera w branży oraz grono zadowolonych klientów. Firma działa zgodnie z normami ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz OHSAS 18001:2007, wykazując tym samym ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w produkcji materiałów izolacyjnych.

Więcej o nas

 • Isover - Konsumencki Lider Jakości
  Marka Isover zajęła I miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2016 w kategorii „Systemy dociepleń”. To kolejny prestiżowy tytuł zdobyty przez Isover głosami klientów. Badanie przeprowadzono na próbie ponad 11 tys. respondentów.
 • Top Builder dla Uni-Maty Plus i Platynowego Dachu
  Statuetki Top Builder zostały po raz kolejny rozdane. Tegorocznym laureatem konkursu była dwukrotnie firma Isover. Nagrodzona została Uni-Mata Plus do dachu skośnego oraz zestaw Platynowy Dach.
 • Certyfikat Top Employer dla Saint-Gobain
  Marka Isover (Saint-Gobain) została po raz kolejny nagrodzona. Jednak tym razem wyróżnienie nie dotyczyło produktów firmy. 4 marca marka Isover została nagrodzona certyfikatem Top Employers.
 • Isover wyróżniony tytułem Marki Wysokiej Reputacji – Premium Brand
  Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku materiałów izolacyjnych klient może czuć się czasem zagubiony. Wybór najlepszego produktu nie jest wcale sprawą prostą. Tutaj właśnie przychodzą mu z pomocą rozmaite rankingi branżowe, które wskazują firmy i wyroby o wysokiej jakości. Na tej podstawie budowana jest świadomość poszczególnych marek.
 • Laureaci konkursu na najbardziej efektywną energetycznie gminę w Polsce odwiedzili nowo zmodernizowaną siedzibę Isover
  Zagadnienia związane z energooszczędnością wysuwają się w ostatnim czasie na czoło wyzwań przed jakimi stoi nowoczesne budownictwo. Jest to także problem, przed którymi stoi większość gmin w Polsce. Aż 40% zużywanej energii przypada na budynki. Im są one bardziej energooszczędne, tym mniejsze koszty ich utrzymania.
 • XVI Klub Isover – Tworzymy komfortowy klimat
  Isover to jeden z liderów rynku izolacji. Każdego roku jego przedstawiciele spotykają się ze swoimi klientami w „Klubie Isover”. Jest to czas wymiany doświadczeń, prezentacji nowych produktów oraz trendów panujących w branży. Kolejne, już szesnaste spotkanie zaplanowano na 14 kwietnia 2012 roku w Warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Tworzymy komfortowy klimat”.
 • Ruszył konkurs 2013 Isover Energy Efficiency Awards
  W ostatnich latach na czoło wyzwań stojących przed branżą budowlaną wysuwa się potrzeba dbałości o środowisko naturalne. Jego podstawowym aspektem jest zwiększenie energooszczędności budynków aż do poziomu, kiedy straty ciepła w nich istniejące będą minimalne. Rozwiązania te mają charakter systemowy i wiążą się z określonymi zmianami w prawie, które przewidują, że od 2020 roku możliwe będzie budowanie jedynie domów niskoenergetycznych.
 • Isover wprowadza nowy standard w izolacji
  Na rynek trafił nowy produkt Isover, wełna mineralna Multimax 30. To produkt o najlepszych właściwościach termoizolacyjnych w Polsce. Jego efektywność energetyczna sprawia, że nadaje się on doskonale do ocieplania budynków niskoenergetycznych, które w najbliższym czasie zdominują rynek budowlany.

Galeria zdjęć

Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Agora.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Agora.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Akademia Krakowska.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Atrium.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover. - Avon.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Avon.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Blue City, Kraków.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Campus Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover -Carrefour, Zielona Góra
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Cinema City, Kraków.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - ekrany akustyczne przy obwodnicy Krakowa.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Galeria Gniezno.
Wykorzystanie izolacji z wełny mineralnej Isover - Kancelaria Premiera, Warszawa.

KontaktJak dojechać