Aktualności

Aranżacja balkonu – 3 proste sztuczki na piękny taras
Balkon to często namiastka dużego ogrodu, rozpościerającego się za posesją. Stanowi za oazę spokoju, umożliwia relaks po całodziennej pracy przy komputerze, stwarza przestrzeń do picia porannej, aromatycznej kawy i grillowania w towarzystwie najbliższych przyjaciół.
Jak kupić własne mieszkanie?
Kupno mieszkania lub domu to bardzo często decyzja na całe życie. Dlatego warto się zastanowić kilka lub nawet kilkanaście razy nad konkretnymi wyborami. Podpowiadamy, jak wybrać dobrze!
Zielona Eskadra ratuje ziemię – ruszyła ekologiczna kampania społeczna
Z początkiem września ruszyła kampania społeczna firmy Nibe-Biawar pod nazwą „Zielona Eskadra”. Niecodzienny projekt ma na celu uświadomienie społeczeństwu, jak ważna dla środowiska jest aktywność związana z ekologią oraz promowanie dobrych praktyk.
Relacja z Targów Budma 2017
W dniach 7-10 lutego br. odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Budowlane Budma, na których firma Pol-Skone zaprezentowała szeroki asortyment ponad 70 modeli drzwi i okien, w tym nową kolekcję drzwi wewnętrznych Prado oraz nowe wzory skrzydeł Arco.
Grupa Oknoplast stawia na zaangażowanie pracowników w funkcjonowanie firmy
Pracownicy chcą mieć coraz większy wpływ na swoje miejsce pracy. Pragną partycypować w podejmowaniu decyzji, móc wprowadzać nowoczesne rozwiązania i mieć możliwość usprawniania firmy. Zmiany w trendach funkcjonowania przedsiębiorstw zauważyła Grupa Oknoplast, która wraz z nową strategią firmy na lata 2015-2020 wprowadza także innowacyjne rozwiązania związane z zarządzaniem oraz podejściem do pracowników.
Energooszczędne i przyjazne dla środowiska budownictwo
Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach to ośrodek kształcenia specjalistów w zakresie wielu gałęzi nowoczesnego przemysłu. W budynku tym za właściwą regulację temperatury oraz poprawne równoważenie instalacji odpowiadają termostatyczne zawory grzejnikowe RA-DV oraz bezprzewodowy system sterowania ogrzewaniem Danfoss Link™.
Mistrzowie łączą siły przed Mistrzostwami - Jakub Błaszczykowski ambasadorem LG
Firma LG Electronics Polska ogłosiła, iż Jakub Błaszczykowski, jeden z najlepszych graczy polskiej reprezentacji oraz piłkarz włoskiej drużyny ACF Fiorentina, został Ambasadorem marki LG. Jednocześnie gwiazda sportowa zostanie twarzą kampanii promocyjnej nowych telewizorów LG na 2016 oraz innowacyjnych klimatyzatorów LG.
Trend witryn do salonu powraca! Zobacz ich nowe wydania
Pamiętacie ten kuszący, niedostępny mebel babci? Za jego drzwiami zwykle skrywały się piękne przedmioty wyciągane jedynie na specjalne okazje. Gdy otwierały się jej drzwi, zaczarowany świat opuszczał mebel i stawał się bliski, a codzienność – świętem.
Danfoss staje się światowym liderem w rozwiązaniach z zakresu transferu ciepła
Firmy Danfoss i Sondex zawarły porozumienie odnośnie nabycia przez Danfoss pełnego prawa własności do prywatnej spółki Sondex Holding A/S, światowego lidera w dziedzinie technologii wymiany ciepła.
Polacy podwójnymi laureatami 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy!
W dniach 25-29 października 2016 Warszawa gościła najlepszych młodych dekarzy z kraju i ze świata. Po raz drugi w historii Polska została bowiem organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy – najważniejszego wydarzenia w branży.
 
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9 ... 25