Top Builder dla Uni-Maty Plus i Platynowego Dachu

2014-06-04, ostatnia aktualizacja 2014-06-04 (08:06.17)

Statuetki Top Builder zostały po raz kolejny rozdane. Tegorocznym laureatem konkursu była dwukrotnie firma Isover. Nagrodzona została Uni-Mata Plus do dachu skośnego oraz zestaw Platynowy Dach.

Statuetka Top Builder wyróżnia najbardziej innowacyjne i najlepsze rozwiązania na polskim rynku budowlanym. Wręczenie aż dwóch statuetek dla firmy Isover podkreśla wysoką jakość produktów tej marki. Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Budma znacznie wzmocni wizerunek firmy na rynku budowlanym.

Nagrodzona Uni-Mata Plus to produkt, którego pojawienie się miało uczcić dwudziestolecie marki Isover na polskim rynku. Produkt wyróżnia się wysokim wskaźnikiem izolacji oraz sprężystością produktu. Celem firmy było wprowadzenie na rynek produktu, który będzie czarnym koniem w dziedzinie izolacji termicznej. Wysoki wskaźnik izolacyjny, jak również duża sprężystość ułatwią montaż maty izolacyjnej nawet w najtrudniejszych warunkach architektonicznych (np. w dachach skośnych).

Drugim z nagrodzonych produktów jest zestaw Platynowy Dach. Zestaw składa się z dwuwarstwowej izolacji przeznaczonej dla dachów płaskich. Dwie warstwy płyt mineralnych – górna TAURUS i dolna TUP – gwarantują odpowiednią izolację termiczną budynku. Dwuwarstwowe rozwiązanie pozwala również zapobiec tworzeniu się mostków termicznych, które często powstają na styku płyt izolacyjnych. Nagrodzony zestaw może być montowany bezpośrednio pod papą czy membranami PVC.

Firma Isover to czołowy producent izolacji termicznej w Polsce. Marka posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w budownictwie. W swojej działalności szczególną wagę przywiązuje do innowacyjności rozwiązań, bezpieczeństwa swoich produktów, jak również do ochrony środowiska. Celem marki Isover jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości. Jakość tą potwierdzają nie tylko poszczególne nagrody wręczane firmie, ale również szerokie zainteresowanie klientów ofertą producenta. Isover to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek z dziedziny izolacji termicznej w Polsce.