Nagrody i wyróżnienia

Soudal na szczycie rankingu z nagrodą Budowlana Marka Roku 2017
Soudal, inwestując w innowacyjność swoich produktów, od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju branży chemii budowlanej i zdobywa prestiżowe nagrody. W tym roku po raz kolejny znalazł się na szycie rankingu i został uhonorowany nagrodą – Budowlana Marka Roku 2017.
Grupa Tubądzin z Medalem Europejskim 2017
Czołowy polski producent płytek ceramicznych został wyróżniony za wysoką jakość produktów spełniających najwyższe europejskie standardy. 7 czerwca podczas uroczystej Gali w Operze Narodowej w Warszawie Grupa Tubądzin odebrała Medal Europejski za kolekcję Abisso. Nagroda jest przyznawana przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.
Panel podtynkowy Multibox z nagrodami
Nasz panel podtynkowy Multibox otrzymał aż dwie prestiżowe nagrody.
Ruukki zdobywa nagrodę główną konkursu Dobry Wzór w kategorii nowe technologie
Dobry Wzór to znak, którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku nagradza innowacyjne produkty, wyróżniające się ciekawym wzornictwem, rozwiązaniami funkcjonalnymi i walorami rynkowymi. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 222 produkty i usługi. Ruukki znalazło się w gronie zwycięzców wśród takich znanych marek jak Mazda, Vox czy Ania Kruk.
Potrójne złoto dla Fakro
Aż 3 produkty marki Fakro, światowego wicelidera w globalnym rynku okien dachowych oraz schodów strychowych, otrzymały Złoty Medal Targów Budma 2017.
Okno Iglo Light Drutex-u z nagrodą Top Builder 2017
Okno Iglo Light firmy Drutex zdobyło prestiżową nagrodę Top Builder 2017. Jury doceniło produkt za innowacyjne rozwiązania, które w nim zastosowano oraz nowoczesny design. Wręczenie statuetek miało miejsce podczas IX Gali finałowej TopBuilder 2017.
Vetrex V82 Black Design z tytułem „Produkt Roku”
System okienny Vetrex V82 Black Design z unikalnym czarnym okuciem, został laureatem tegorocznej edycji konkursu „Jakość Roku”.
Cztery prestiżowe wyróżnienia dla innowacyjnych systemów klimatyzacji Samsung
Podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2016 Samsung Electronics zaprezentował najnowocześniejsze rozwiązania klimatyzacyjne, które zostaną wprowadzone na europejski rynek. Są to: Klimatyzator kasetonowy 360, Super DVM 30HP, jednostka monoblok o największej mocy nominalnej na rynku oraz nowe jednostki VRF z wyrzutem bocznym – DVM S Eco 14HP.
Buderus Liderem Nowych Technologii
„Lider Nowych Technologii” to wyróżnienie przyznawane podmiotom wdrażającym innowacje w różnych dziedzinach życia. W gronie jego laureatów znajdują się firmy i instytucje, których innowacyjne przedsięwzięcia i produkty wpływają na rozwój, jakość i postęp w danej branży i regionie. Marka Buderus otrzymała tytuł Lidera Nowych Technologii za wprowadzenie na rynek systemu wentylacji z odzyskiem ciepła Logavent HRV2.
Krispol z nagrodą Najwyższa Jakość za drzwi przesuwne HST85
Nasz najnowszy system drzwi przesuwnych otrzymał prestiżowe Złote Godło – Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI Product.
 
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9 ... 18