Sanitec Koło Sp. z o.o.

ul. Toruńska 154
62-600 Koło
woj. wielkopolskie

Więcej o nas

 • Nowości w serii Koło Modo
  Seria Koło Modo to kompletne wyposażenie łazienki, pozwalające na aranżację dostosowaną do potrzeb użytkownika i projektu. Seria do tej pory oferowała wyłącznie umywalki meblowe i dopasowane do nich szafki podumywalkowe, a od maja zostanie uzupełniona o miskę WC i bidet wiszący oraz deski sedesowe.
 • Koło inspiruje - aranżacje marki Koło na 2016
  Współczesna łazienka nie jest już zwyczajnym i pozbawionym charakteru pomieszczeniem. Coraz częściej stawiamy przy jej aranżacji na nowoczesne rozwiązania technologiczne i przykładamy dużą wagę do wysokiej jakości materiałów i kolorystyki odpowiadającej naszym potrzebom. Dziś łazienka przyjmuje funkcje nowoczesnego pokoju kąpielowego, w którym relaksujemy się i odpoczywamy.
 • Zakończenie akcji Łazienki 6-latków
  Już po raz drugi dzieci mogły zamienić się w małych architektów i zaprojektować łazienkę. Celem akcji „Łazienka 6-latka“ jest wykonanie remontu i przystosowanie łazienek szkolnych do potrzeb najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W akcję zaangażowani są producenci, którzy przekazują swoje produkty przeznaczone do wyposażenia łazienek.
 • Powłoka AntiSlide - innowacja i bezpieczeństwo w najnowszej ofercie Koło
  Komfort kąpieli nieodzownie łączy się poczuciem bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, eksperci firmy Koło stworzyli kolejne innowacyjne rozwiązanie – powłokę AntiSlide, dostępną już teraz w najnowszej ofercie zarówno brodzików prysznicowych, jak i wanien.
 • Złoty Medal MTP dla WC typu Rimfree
  Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Instalacje został wręczony. Tegorocznym laureatem została marka Keramag. Nagrodę otrzymała wisząca miska ustępowa 4U typu Rimfree, która znalazła się wśród 16 uhonorowanych produktów.
 • Konkurs Sanitec Koło projekt łazienki 2014 w Gdyni
  Miasto Gdynia wraz z Sanitec Koło organizuje konkurs na projekt koncepcyjny toalety publicznej przy nadmorskim bulwarze im. Feliksa Nowowiejskiego. Dla laureatów czekają nagrody wynoszące w sumie 40000 zł.
 • Life! - Łazienka pełna życia – nowość w ofercie Koło
  Koło prezentuje nową kolekcję aranżacji łazienkowych. Marka Life! To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą mieć funkcjonalną i nowoczesną łazienkę. Ceramika i meble o nowoczesnym designie zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Sanitec Koło laureatem konkursu wybór roku 2014
  Nagrody czasopisma „Łazienka” zostały rozdane po raz trzynasty. Tegorocznym laureatem w kategorii „Wybór Roku 2014” została firma Sanitec Koło. Nagrodzone zostały meble łazienkowe myDay marki Keramag Design.
 • Koło Spark – nowa seria łazienkowa
  Nowa seria łazienkowa Koło Spark to ukłon w kierunku klasyki. Owalne kształty, eleganckie wzornictwo to jej cechy charakterystyczne. Dzięki swojej uniwersalności nadaje się zarówno do aranżacji małych jak i większych pomieszczeń. Spark to także duża funkcjonalność oraz łatwość użytkowania.
 • Seria Koło Rekord – idealnie dopasowana
  Nowa seria Koło Rekord to rozwiązanie, które pozwala na wyposażenie całej łazienki w elementy pochodzące z jednej linii. To całościowa propozycja, na którą składają się zarówno ceramika i akrylowa wanna, jak i meble. Wszystkie one są do siebie dopasowane pod względem stylistycznym i funkcjonalnym, tworząc jedną całość.
 • Koło: Traffic. Lubię miasto
  Wprowadzona na rynek przez znanego producenta ceramiki łazienkowej, firmę Koło, linia Traffic jest propozycją dla osób, które doskonale czują się w miejskiej dżungli. To lekka i niezwykle funkcjonalna kolekcja, która dostosowana jest do potrzeb osób żyjących na pełnych obrotach.
 • Stalowa wanna Koło Lito – tradycja zobowiązuje
  Sanitec Koło po raz kolejny poszerza swoją ofertę. Tym razem do dużego wachlarza dostępnych już wanien dołącza model Lito wykonany ze stali. To ukłon w stronę tradycjonalistów, którzy jednocześnie cenią nowoczesny design oraz nowe rozwiązania technologiczne. Teraz klienci Koło będą mogli wybierać nie tylko kształt wanny, ale także materiał, z którego została wykonana.
 • Koło Lehnen – Wsparcie dla niepełnosprawnych
  Łazienka to miejsce, w którym każdy powinien czuć się bezpiecznie. Niestety znajduje się tu wiele elementów, które mogą stanowić zagrożenie dla osób, które nie są w pełni sprawne. Dotyczy to także specyficznych warunków panujących w tym pomieszczeniu, a przede wszystkim wilgoci wpływającej na zwiększenie śliskości posadzki i innych powierzchni.

Galeria zdjęć

Umywalka łazienkowa - seria Quattro.
Umywalka łazienkowa - seria Quattro.
Szafka łazienkowa - Seria Quattro.
Aranżacja łazienki z wykorzystaniem szafki wiszącej, lustra i umywalki firmy Koło.
Miska sedesowa i bidet - podwieszane.
Aranżacja łazienki, w której wykorzystano produkty firmy Koło - seria Ego by Antonio Citterio.
Wanna, umywalka, miska sedesowa i bidet - seria Varius.
Sedes kompaktowy i bidet - seria Varius.
Elementy wyposażenia łazienki - seria Traffic.
Podwójna umywalka, szafka łazienkowa - seria Traffic.
Aranżacja łazienki - seria Style.
Umywalka łazienkowa z serii Style.
Przykład aranżacji łazienki z wykorzystaniem produktów z serii Twins.
Lustro wiszące, szafka wisząca, miska sedesowa podwieszana - seria Twins.
Brodzik kwadratowy Standard Plus, ze zintegrowaną obudową.

KontaktJak dojechać