Aquaform S. A.

Kijewo 9B
63-000 Środa Wielkopolska
woj. małopolskie

Więcej o nas

 • Aquaform 20 lat na rynku
  Aquaform S.A. – producent wyposażenia łazienkowego – obchodzi w tym roku 20-lecie swojego istnienia. Przedsiębiorstwo od 1994 roku dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości, co potwierdza szereg nagród i wyróżnień zdobytych przez firmę.
 • Wyróżnienie dla mebli Merida
  Pod koniec marca przyznano nagrody w ramach konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2014”. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się produkty z linii Merida firmy Aquaform. To już kolejna nagroda przyznana firmie w tym prestiżowym konkursie.
 • Aquaform: Elegancja na bazie czerni
  „Czterdzieści lat zajęło mi, aby odkryć, że królową kolorów jest czerń” powiedział słynny malarz August Renoir. We wzornictwie kojarzona była ona zwykle z elegancją, prostotą i minimalizmem. To wyznaczniki, które dziś są bardzo mocno obecne w światowych trendach designerskich.
 • Aquaform: Nowe meble łazienkowe
  Nowoczesne wzornictwo opanowuje dziś wszystkie domowe pomieszczenia. Nie są tu wyjątkiem także łazienki. Klienci nie traktują ich już jak miejsc niepotrzebujących specjalnego traktowania, które najlepiej ukryć przed światem. Łazienka to dziś luksusowy zakątek, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Ten awans podkreśla odpowiedni wystrój.
 • Aquaform: Certyfikat Rzetelna Firma
  Dzisiejszy rynek zalewany jest przez mnogość firm i produktów. Wszystkie one podają się za najbardziej rzetelne i solidne. Reklamują się zaufaniem tysięcy klientów oraz doskonałą wiarygodnością. Znane są jednak przypadki, kiedy przedsiębiorstwo wyglądające z zewnątrz na bardzo mocne w rzeczywistości ma problemy z wypłacalnością czy terminowym wykonywaniem usług.
 • Aquaform: Wyróżnienie dla mebli Decora
  Aquaform to dziś jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów ceramiki oraz mebli łazienkowych. Jej wzornictwo charakteryzuje się nowoczesnością oraz odwołaniami do światowych trendów w designie. Nic wiec dziwnego, że jest zauważane zarówno przez klientów jak i ekspertów. W tym roku w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2013 wyróżnienie w kategorii „Meble łazienkowe” otrzymała linia Decora.
 • Aquaform: Wyróżnienie dla wanny Arcline
  Jeszcze do niedawna łazienka była pomieszczeniem, które ukrywane było w głębi domu, tak by jak najmniej rzucało się w oczy. Nie przywiązywano też zbytniej wagi do jej umeblowania. Ot, zwyczajne, czysto gospodarcze pomieszczenie. Te tendencje uległy jednak odwróceniu i dziś łazienki traktuje się jak pełnoprawne pomieszczeni domowe, które muszą mieć swój styl i wystrój.

Galeria zdjęć

Aranżacja łazienki z meblami firmy Aquaform.
Aranżacja łazienki z meblami firmy Aquaform.
Meble łazienkowe - szafki.
Kabina prysznicowa i meble łazienkowe.
Szafka pod umywalkę, wanna.
Białe szafki łazienkowe.
Szafka łazienkowa pod zlew - czarna.
Brodzik półokrągły Delta.
Biała wanna prostokątna.
Wanna prostokątna - zabudowana.
Prostokątna kabina prysznicowa.
Kabina prysznicowa półokrągła.

KontaktJak dojechać