Sanitec Koło laureatem konkursu wybór roku 2014

2014-05-27, ostatnia aktualizacja 2014-05-27 (08:10.28)

Nagrody czasopisma „Łazienka” zostały rozdane po raz trzynasty. Tegorocznym laureatem w kategorii „Wybór Roku 2014” została firma Sanitec Koło. Nagrodzone zostały meble łazienkowe myDay marki Keramag Design.

Konkurs czasopisma „Łazienka” to konkurs skierowany do producentów armatury i mebli łazienkowych. Jego celem jest zwiększenie zainteresowania tematyką aranżacji łazienkowych wnętrz, jak również wypromowanie nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań w tej branży. W tym roku szczególną uwagę przywiązano do wzornictwa i jakości produktów, jak również nowatorskich rozwiązań. Do tegorocznego konkursu zgłoszono 134 produkty.

Nagroda magazyny Łazienka.
Nagroda magazyny Łazienka.źródło: Koło

Nagrodzone w konkursie meble łazienkowe myDay marki Keramag Design cechuje wysublimowana klasyka w połączeniu z nowoczesnym designem. Harmonijne meble ze szklanymi blatami szafek i połyskliwym odcieniem bieli i taupe sprawdzą się niemal w każdej łazience. Wykończenie całości chromowanymi uchwytami czy podświetleniem LED luster, nadają całemu kompletowi niezwykłej lekkości. Oprócz ciekawego wyglądu meble łazienkowe myDay marki Keramag Design odznaczają się również pełną funkcjonalnością. Praktyczny podział szafek czy system cichego zamykania drzwiczek z pewnością ułatwią użytkowanie mebli.

Łazienka z produktami firmy Koło.
Łazienka z produktami firmy Koło.źródło: Koło

Sanitec Koło szczególnie docenia otrzymaną nagrodę: - Nagroda dla wyrobów marki Keramag Design, cieszy tym bardziej, gdyż jest to marka obecna na polskim rynku dopiero od połowy ubiegłego roku. – przyznaje Krzysztof Brzeziński, Marketing Manager CEE - Właśnie dlatego, uznanie ekspertów zasiadających w jury konkursu sprawiło nam taką satysfakcję. Najwyższa ocena specjalistów jest jednocześnie cenną wskazówką dla osób poszukujących designerskich produktów podczas urządzania łazienki. - dodaje.

Oprócz mebli łazienkowych z serii myDay w konkursie zostały wyróżnione inne produkty firmy Koło. Uwagę jury zwróciła aranżacja łazienkowa Koło Traffic, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością.

Kolejnym wyróżnionym produktem jest wanna Comfort Plus. W tym przypadku jury ujął ergonomiczny profil produktu wraz z wieloma akcesoriami, które są w zestawie.

Firma Koło po raz kolejny udowodniła, że stwarza produkty w pełni odpowiadające oczekiwaniom nowoczesnego rynku łazienkowego.