Roca Polska Sp. z o.o.

ul. Wyczółkowskiego 20
44-109 Gliwice
woj. śląskie

Więcej o nas

 • Nowoczesna strefa prysznicowa – Roca rozszerza ofertę brodzików i drzwi prysznicowych
  Brodziki Terran w nowych kolorach, szersza paleta rozmiarów i kolorów Aeron, antypoślizgowe, inspirowane drewnem brodziki Helios, składane drzwi do wnęk prysznicowych Bifold.
 • Roca oficjalnym sponsorem konkursu Blog Design 2015
  Największy w Europie Środkowo-Wschodniej festiwal designu dobiegł końca. Podczas tegorocznej edycji Łódź Design Festival wyłoniono również zwycięzców konkursu Blog Design 2015 organizowanego przez magazyn Dom i Wnętrze. Nagrodę w kategorii Blog Roku 2015 oraz wyróżnienie w kategorii Wnętrza przyznała firma Roca – oficjalny sponsor tego konkursu.
 • Technologia Rimless to prosta, a rewolucyjna zmiana
  Designerzy firmy Roca wprowadzając na rynek nowe produkty, kierują się troską o podniesienie codziennego komfortu ich użytkowania. Innowacyjność, prostota i funkcjonalność to cechy powstających projektów. Tym razem poszerzyli portfolio marki o nowe miski WC z technologią Rimless.
 • Cichy bohater w łazience - Nowe produkty w portfolio Roca
  Poszukiwanie harmonii w życiu i rezygnacja z dążenia do perfekcji to obecnie zmiany widoczne w różnych aspektach życia. Dostrzegając u swoich klientów potrzebę spotkania z naturą i osiągnięcia wewnętrznego spokoju firma Roca poszerza portfolio o wiele rozwiązań umożliwiających stworzenie własnej strefy relaksu.
 • Terran Roca – bezpieczny brodzik na wymiar
  Firma Roca wprowadza na rynek nowy model brodzika. Płaska powierzchnia, rozmiary umożliwiające dopasowanie go do każdego wnętrza oraz różnorodna kolorystyka to cechy wyróżniające model Terran Roca.
 • Wybór roku 2014 – wanna Virginia
  W tegorocznej edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2014” nagrodzona została wanna marki Roca. Wanna z serii Virginia została doceniona za walory estetyczne i użytkowe.
 • Więcej miejsca więcej możliwości aranżacji łazienki
  Montaż misek WC w łazience często sprawia problemy. Szczególnie w przypadku aranżacji niewielkiej łazienki. Rozwiązaniem tego problemu jest nowy stelaż Roca – Duplo Compacto.
 • Obchody Światowego Dnia Wody pod patronatem Fundacji We Are Water
  22 marca ogłoszony został Światowym Dniem Wody. Fundacja We Are Water obejmuje patronat nad obchodami tego dnia. W Polsce również świętowano ten dzień.
 • Roca sponsoruje wystawę organizowaną przez ASP Łódź – Wzornictwo dla Przemysłu
  Roca to znany na rynku producent wyposażenia łazienek. Korzysta on z doświadczeń sprawdzonych i znanych projektantów, którzy tworzą dlań niepowtarzalne kolekcje armatury. Aby wspierać nowe talenty w tej dziedzinie, Roca objęła patronatem organizowany przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi konkurs dla młodych projektantów.
 • Stelaż Roca utrzyma nawet samochód
  Bezpieczeństwo i trwałość to główne aspekty, na które zwracają uwagę klienci wyposażający łazienkę. Częstym pytaniem jest to o wytrzymałość stelaży podtynkowych, które wydają się być dość proste. Tymczasem są one w stanie utrzymać ciężar nawet 400 kilogramów.
 • Światowy Dzień Wody z Roca i fundacją We Are Water. Z Centralnego do Sudanu w słusznym celu
  Woda to podstawa życia. Bardzo rzadko jednak zdajemy sobie z tego sprawę. Marnotrawstwo tego cennego daru to jeden z głównych problemów współczesnego świata. Podczas, gdy w niektórych miejscach na Ziemi, jak na przykład w Sudanie czy Indiach ludzie cierpią z powodu braku czystej wody, w innych miejscach jest ona systematycznie marnowana. Na ten właśnie problem zwracały uwagę wspólnie 22 marca 2013 roku na Dworcu Centralnym w Warszawie firma Roca i Fundacja We Are Water.
 • Współpraca firmy Roca Polska i Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej
  16 czerwca 2013 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie odbył się piknik zorganizowany przez Polsko-Hiszpańską Izbę Gospodarczą, której partnerem strategicznym jest znany producent wyposażenia łazienek, Roca Polska. Wydarzenie zostało aktywnie wsparte przez powołaną w 2010 roku przez firmę fundację We Are Water, która włącza się we wszelkie inicjatywy mające na celu podniesienie świadomości ekologicznej Polaków.
 • Programy natryskowe Roca Polska
  Roca to wiodący na rynku producent baterii łazienkowych. Dla klientów lubiących łączyć komfort i nowoczesny design przygotowano bogatą ofertę baterii natryskowych, podtynkowych oraz termostatycznych. Pozwalają one na dowolne projektowanie przestrzeni oraz są wprost naszpikowane nowinkami technicznymi.

Galeria zdjęć

Aranżacja pomieszczenia - umywalka Happening.
Aranżacja pomieszczenia - umywalka Happening.
Aranżacja łazienki z wykorzystaniem: kabiny prysznicowej, wanny, umywalki i miski sedesowej firmy Roca.
Wanna firmy Roca, seria Newcast.
Aranżacja łazienki z wykorzystaniem umywalki, bidetu i miski sedesowej Roca Nexo.
Sedes kompaktowy, bidet - seria Victoria.
Wanna z drzwiami prysznicowymi - BeCool.
Ceramika łazienkowa Barcelona - umywalka podwójna.
Umywalka ceramiczna - Hall Top, bateria umywalkowa - Targa.
Bateria umywalkowa - seria Betap.
Umywalka i szafka wisząca Meridian.
Ceramika łazienkowa - umywalka z serii Berna, bateria umywalkowa - Modena.

KontaktJak dojechać