Ravak Polska S.A.

ul. Kałęczyn, Radziejowicka 124
05-825 Grodzisk Mazowiecki
woj. mazowieckie

Więcej o nas

 • Klasyka w nowoczesnym ujęciu – klasyczna wanna prostokątna – zalety wanien Classic, Chrome
  Ravak doskonale rozumie, jaka siła tkwi w klasycznym wzornictwie. Prostota, umiar, harmonia, uniwersalizm, elegancja, poczucie dobrego smaku, czystość linii i klasyczne proporcje – to tylko niektóre cechy stylu klasycznego, który był punktem wyjścia dla projektanta wanien Classic oraz Chrome.
 • Czeski design ponownie doceniony przez ekspertów
  Rozwiązania produkowane przez markę Ravak, autorstwa Kryštofa Nosála zdobywają kolejne nagrody w międzynarodowych konkursach. W jednych z najbardziej prestiżowych konkursów iF Design Award zwyciężył koncept łazienkowy 10° pokonując 388 innych produktów zgłoszonych w kategorii Łazienka. Tym samym Ravak stał się jedyną firmą w Republice Czeskiej, która otrzymała nagrodę w tej kategorii.
 • Ravak nagrodzony Oscarem designu! Koncept 10° z prestiżową nagrodą Red Dot
  Podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie n. Menem, marka Ravak zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot w kategorii Łazienka. Nagrodę otrzymał Koncept 10° autorstwa czeskiego designera Kryštofa Nosála. Ideą projektu jest obrócenie poszczególnych elementów o 10° w kierunku użytkownika.
 • Wanna Freedom R
  Luksus, elegancja, prosta forma. Wanna Freedom R jest zaprojektowana dla tych, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesny design. Świat pędzi dziś do przodu jak nigdy. Starając się spełnić oczekiwania pracodawców i bliskich, potrzebujemy również miejsca dla siebie.
 • I miejsce dla wanny Rosa II w Rankingu Dobry Produkt magazynu Łazienka
  Ponad 100 salonów i hurtowni typowało najlepiej sprzedające się wanny asymetryczne w Polsce. Wanna Rosa II zdobyła 192 punkty zajmując pierwsze miejsce i zostawiając konkurencję daleko w tyle.
 • Ravak błyszczał na ISH
  ISH we Frankfurcie nad Menem to największe na świecie targi wyposażenia łazienek, instalacji wodnych oraz energii odnawialnej. Zjeżdżają tu najwięksi potentaci, by prezentować swoje najnowsze dokonania oraz zawierać kontakty handlowe.
 • Ravak: Chrome – Istotą designu jest detal
  Doskonałe elementy połączone w jedną całość muszą dać zaskakująco dobry efekt. O tym właśnie przekonany jest twórca Konceptu Chrome Kryštof Nosál ze studia Nosal Design. Ten czeski projektant połączył interesujące wzornictwo, funkcjonalność i wysoką jakość materiałów.
 • Dlaczego system hydromasażu Ravak?
  Hydromasaż kojarzy się przede wszystkim z odprężeniem oraz relaksem. To doskonały sposób, by ukoić skołatane nerwy oraz odzyskać siły witalne po męczącym dniu albo dużym wysiłku fizycznym.
 • Ravak: LoveStory II – wanna z opowieścią
  Ravak, czeski lider w dziedzinie wyposażenia łazienek wprowadza na rynek swoje najnowsze dziecko. To wanna dwuosobowa LoveStory II, która nawiązuje do znanego już klientom poprzednika, który sprzedawał się bardzo dobrze. Jego nowa odsłona to ukłon w kierunku najnowszych trendów rządzących światowym wzornictwem. Wanna nie straciła nic ze swojej wygody, a zyskała jedynie nowocześniejszy wygląd.
 • Łazienka potrzebuje konceptu
  W ostatnim czasie łazienka stała się niemal reprezentacyjnym pomieszczeniem domowym. Nie jest już wstydliwie zamykana i chowana tam, gdzie nikt nie może jej zobaczyć. Stała się miejscem odpoczynku i relaksu, a jej wystrój jest niemniej ważny od aranżacji salonu. Tu wszystko musi ze sobą współgrać, a dodatkowo powinno być funkcjonalne i trwałe.

Galeria zdjęć

Bateria umywalkowa stojąca Rosa z korkiem.
Bateria umywalkowa stojąca Rosa z korkiem.
Ergonomiczny uchwyt baterii łazienkowej.
Bateria bidetowa z korkiem.
Bateria wannowa - naścienna.
Bateria prysznicowa - naścienna.
Bateria podtynkowa Rosa z przełącznikiem.
Bateria podtynkowa z przełącznikiem do R-box.
Termostatyczna bateria prysznicowa.
Termostat w baterii prysznicowej.
Bateria kuchenna stojąca z obrotową wylewką SN.
Bateria bidetowa stojąca z korkiem - Chrome.

KontaktJak dojechać