Stalowa wanna Koło Lito – tradycja zobowiązuje

2014-02-12, ostatnia aktualizacja 2014-02-12 (08:09.28)

Sanitec Koło po raz kolejny poszerza swoją ofertę. Tym razem do dużego wachlarza dostępnych już wanien dołącza model Lito wykonany ze stali. To ukłon w stronę tradycjonalistów, którzy jednocześnie cenią nowoczesny design oraz nowe rozwiązania technologiczne. Teraz klienci Koło będą mogli wybierać nie tylko kształt wanny, ale także materiał, z którego została wykonana.

Dotychczas oferta Koło nie obejmowała wanien stalowych. Jednak z powodu dużego zainteresowania nimi firma zdecydowała się zaproponować je swoim klientom. Metalowe wanny mają bowiem bardzo dużo zalet. Są odporne na zarysowania, skrajne temperatury oraz promienie UV oraz środki chemiczne, a także łatwe w czyszczeniu. Seria Lito wykonana została ze stali o grubości 1,8 milimetra, a pokryta została specjalną emalią.

Stalowa wanna Koło Lito – tradycja zobowiązujeźródło: Koło

Zwolennicy wanien stalowych mają do dyspozycji ich trzy wymiary: 150x70, 160x70 i 170x70 centymetrów. Ostatni z nich można także doposażyć w skomponowane z całością uchwyty, które ułatwiają zmianę pozycji oraz użytkowanie go przez osoby o mniejszej sprawności ruchowej. Seria Lito to łagodne krawędzie i duże powierzchnie do odstawienia np. szamponu lub płynu do kąpieli. Zapewnia maksymalną wygodę i funkcjonalność. W komplecie sprzedawane są nogi i mata wygłuszająca szczelinę pomiędzy nogami, a dnem wanny. Można ją także wyposażyć w parawan nawannowy, który pozwala na wygodne zażywanie prysznica.

Pytany o przyczyny poszerzenia kolekcji wanien Koło Menadżer Produktu Piotr Agata odpowiada: „Staramy się trafić możliwie do wszystkich klientów, stąd pomysł, by ofertę Koło wzbogacić o wanny stalowe. Jesteśmy przekonani, że osoby które wybiorą Lito, będą w pełni usatysfakcjonowane z jej zakupu.”

Tak więc tradycja na powrót zagościła w ofercie Koło. A jej zwolennicy nie muszą już szukać rozwiązań dla siebie w innych miejscach.