Rovese S.A.

ul. Solidarności 36
25-323 Kielce
woj. świętokrzyskie

Więcej o nas

 • Klasyka w kolorze - barwna armatura
  Urządzając łazienkę, z uwagą wybieramy sprzęty. Ważnym elementem wyposażenia są baterie. Nowoczesne modele łączą efektowne wzornictwo i wygodę użytkowania z systemami oszczędzania wody.
 • Łazienka w stylu skandynawskim
  Biel to najważniejszy wyznacznik stylu śnieżnej Skandynawii. W łazience może być stosowana w wydaniu totalnym, od podłogi, przez meble i ściany aż po dodatki. Przy wyborze mebli warto pamiętać, że biel jest uniwersalna i zawsze modna. Warto jednak poszukać mebli, które będą miały to „coś”, co wyróżni je od innych w tym kolorze.
 • Czarne baterie łazienkowe - modna alternatywa
  Kolory armatury łazienkowej kojarzą się większości z nas jedynie z typowym srebrnym chromem. Jednak coraz więcej osób, chcąc nadać swojej łazience indywidualny styl i charakter, decyduje się na zerwanie z tradycyjnymi wzorami wystroju i wykończenia. Wprowadzenie do łazienki czarnych baterii to ciekawy pomysł, dzięki któremu wnętrze zyska oryginalny i nowoczesny wygląd.
 • Cersanit: Armatura - nowa kategoria produktowa
  Marka Cersanit jest liderem kompleksowego wyposażenia łazienek z szeroką ofertą płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, wanien, kabin, brodzików, stelaży podtynkowych i mebli łazienkowych. Armatura łazienkowa to najnowsza kategoria w ofercie producenta. Baterie i zestawy natryskowe zapewniają możliwość kompletnego wyposażenia łazienki, które łączy w sobie funkcjonalność, wysoką jakość i ciekawe wzornictwo.
 • Kabina prysznicowa skrojona na miarę
  Łazienka to zwykle jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu, w którym trzeba zmieścić zaskakująco dużo sprzętu. Zamiast wanny warto rozważyć zakup kabiny prysznicowej. To rozwiązanie proste i wygodne, zwłaszcza dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca, czasu i wody. Aby gwarantowała nam komfort i wygodę, musimy mieć na względzie potrzeby wszystkich domowników i dopasować jej rozmiar do metrażu naszej łazienki.
 • Podłoga w stylu rustykalnym
  Pachnąca chlebem kuchnia, szarlotka babci, wakacje pod gruszą i nieskażona natura. Styl rustykalny jest idealny dla wszystkich, którym marzy się wiejska sielanka,nawet w centrum miasta. Zacznij przygodę z tym trendem od gresowych podłóg Viking lub Rustico Cersanit, dzięki którym mieszkanie nabierze swojskiego wyglądu, rodem z domku na wsi.
 • Urządzamy łazienkę w stylu industrialnym
  Jak stworzyć pomieszczenie, które pogodzi chłód industrialnych aranżacji z przytulnością właściwą łazience? Postawmy na chłodne odcienie szarości z elementami drewna, wykorzystajmy glazurę imitującą kamienne płyty i metal, chromowane baterie i biel ceramiki. Efektownym elementem dekoracyjnym mogą stać się fragmenty ścian, wykończone oryginalnymi dekorami z kolekcji City Cersanit.
 • Dobra sława marki Cersanit
  W polskiej gospodarce zaczął się wreszcie czas, kiedy znaczenia nabierają nie najniższa cena, ale sprawdzony producent, który gwarantuje wysoką jakość produktów. To właśnie dobrą markę wymieniają klienci jako jeden z podstawowych aspektów, na który zwracają uwagę dokonując wyboru produktu. Ma to szczególnie duże znaczenie przy zakupach, których używa się latami, a ich wymiana nastręcza wiele trudności.
 • Nominacje do nagrody „Perły ceramiki” 2013 dla Kolekcji Gusto, Bristo i Nutto
  Ceramika to jedna z dziedzin, w których polskie firmy wiodą prym na świecie. Konkurencja w branży jest tu bardzo mocna. Każdego roku pojawiają się dziesiątki nowych wzorów, a jakość wykonania płytek jest coraz lepsza. Dlatego cieszy każdy fakt zauważenia produktu na szerokim i konkurencyjnym rynku.
 • Jeśli prysznic, to tylko w nowych kabinach marki Cersanit
  Cersanit wprowadza na rynek nowe modele kabin prysznicowych. Charakteryzuje je różnorodność formatów i wymiarów, bogactwo wzorów i kolorów szklanych wypełnień ścianek oraz drzwi, elegancja chromowanych profili i uchwytów, a także wysoka jakość i niezawodność systemów jezdnych. Wszystko to sprawia, że mają one szanse na stałe zagościć w świadomości klientów i stać się kolejnymi hitami z bogatej oferty Cersanit.
 • Nowe umywalki konglomeratowe
  Najczęściej używanym elementem wyposażenia łazienki jest umywalka. Korzystamy z niej każdego dnia wielokrotnie. Dlatego tak ważne jest, aby była ona właściwie zamontowana i trwała. To także element, który jako pierwszy rzuca się w oczy po wejściu do wnętrza. Musi więc współtworzyć z całym wystrojem harmonijną całość.
 • Cersanit: Piękno zaklęte w gresie
  Nawiązania do natury to jeden z głównych trendów pojawiających się w budownictwie w ostatnich latach. Dyskusje ekspertów zdominowane są tematyką zrównoważonego rozwoju, powrotu do źródeł oraz życia w zgodzie z naturą. Także wzornictwo podchwyciło te hasła. Nowe kolekcje pełne są odniesień do natury w jej najbardziej stonowanym i prostolinijnym wydaniu.

Galeria zdjęć

Aranżacja z użyciem produktów firmy: wanna prostokątna Intro, bidet Deco, zawieszana miska Deco, deska sedesowa Deco.
Aranżacja z użyciem produktów firmy: wanna prostokątna Intro, bidet Deco, zawieszana miska Deco, deska sedesowa Deco.
Płytki ścienne Alba.
Wyposażenie łazienki: kabina prysznicowa Saona, zawieszana miska sedesowa Deco, zawieszany bidet Deco, szafka pod umywalkę Melar.
Płytki ścienne - Ancona.
Produkty firmy użyte do aranżacji łazienki: umywalka Inteo, zawieszany bidet Deco, zawieszana miska Deco, deska sedesowa Deco.
Wyposażenie łazienki: szafka - słupek Laredo, zawieszana miska sedesowa Deco, szafka pod umywalkę Laredo, szafka lustrzana Laredo.
Wanna prostokątna Santana, szafka pod umywalkę Dahlia, umywalka Libra.
Kwadratowy brodzik Tako.
Kwadratowa kabina prysznicowa Saona.
Umywalka wisząca Symfonia.
Umywalka nadblatowa Caspia.
Lustro łazienkowe z oświetleniem Frida.
Miska sedesowa President.

KontaktJak dojechać