Hansgrohe Sp. z o.o.

ul. Sowia 12
62-080 Tarnowo Podgórne
woj. wielkopolskie

Więcej o nas

 • Raindance Lift. Nowy panel prysznicowy
  Już w XIX wieku Sebastian Kneipp rozpoznał i opisał lecznicze działanie wody, zwracając uwagę na pozytywne właściwości jednolitego strumienia. Dzięki nowym systemom prysznicowym z głowicą Raindance Rainfall firma Hansgrohe daje możliwość uzyskania wrażenie wodospadu w domowej łazience.
 • Indywidualna strefa komfortu - ComfortZone
  Przed architektami i inżynierami stawia się nowe wymagania w procesie projektowania przestrzeni łazienkowych, zarówno we wnętrzach prywatnych jak i publicznych. Maksymalny komfort i wygoda to dzisiaj oczywisty wymóg inwestorów. Również struktura wiekowa społeczeństwa ma wpływ na charakter planowania i wyposażenia wnętrz, które powinny mieć jak najmniej ograniczeń.
 • Armatura kuchenna PuraVida i Focus
  Nowe rozwiązania dla strefy kuchni. Firma Hansgrohe wprowadza do asortymentu linii PuraVida i Focus modele armatury kuchennej. W celu zwiększenia komfortu użytkowania priorytetem jest tak zwana ComfortZone, która zapewnia funkcjonalną przestrzeń pod wylewką.
 • Finaliści konkursu „Ewolucja w łazience” wybrani!
  Hansgrohe jest organizatorem konkursu dla młodych architektów i projektantów „Ewolucja w łazience”. Za nami już pierwszy jego etap. Jury konkursowe po zapoznaniu się z projektami wybrało finalistów, którzy zmierzą się w kolejnych rundach.
 • 111 lat po założeniu firmy dobra passa trwa
  Rok 2012 był dla grupy Hansgrohe udany. Po raz kolejny zwiększyły się jej obroty, a sprzedaż we wiodącym segmencie armatury łazienkowej wzrosła. To już tendencja stała, która utrzymuje się zarówno na rynku niemieckim jak i ogólnoeuropejskim.
 • Hansgrohe współsponsoruje majowy półmaraton
  Bieganie to sport, który w ostatnich latach stał się bardzo modny. Uprawiają go wszyscy niezależnie od wieku i statusu społecznego. Wystarczy wyjść wieczorem z domu, by zobaczyć truchtających w skupieniu amatorów długich i krótkich dystansów. Na bazie tego zainteresowania jak grzyby po deszczu wyrastają w całej Polsce imprezy biegowe, na czele z kultowym Maratonem Warszawskim.
 • Ibox Expo 2012 – spotkanie instalatorów w Hansgrohe
  Jednym z głównych celów Hansgrohe jest dobry kontakt ze swoimi kontrahentami. Są to zarówno klienci jak i pracujący dla firmy instalatorzy. To właśnie oni przyczyniają się w znaczącym stopniu do tworzenia wizerunku Grupy. Mają bezpośredni kontakt z klientami i dla wielu z nich Hansgrohe ma właśnie ich twarz.
 • WaterDream Nendo i Front
  Hansgrohe to właściciel marki Axor produkującej armaturę łazienkową. Jej cechą rozpoznawczą jest korzystanie z dorobku architektów – designerów, którzy na nowo definiują funkcje instalacji wodnych. Pojawiają się dzięki temu linie produktów, które mogłyby uchodzić za dzieła sztuki. Tym razem Axor zaprosił do współpracy Nendo oraz grupę Front.

Galeria zdjęć

2-otworowa bateria umywalkowa Axor Bouroullec.
2-otworowa bateria umywalkowa Axor Bouroullec.
2-uchwytowa bateria umywalkowa - Axor Starck Organic.
Dwuuchwytowa bateria umywalkowa - Axor Urquiola.
Samoczynna bateria umywalkowa Axor Uno², podtynkowa z wylewką.
Miska umywalkowa z trzeba otworami - Axor Massaud.
Stół do umywalki Axor bouroullec, montaż ścienny - Axor Bouroullec.
Bateria jednouchwytowa - Metris.
Bateria dwuuchwytowa - Axor Carlton.
Grzejnik - parawan - Axor Urquiola.
Jednouchwytowa bateria kuchenna Talis Classic.
Uchwyt na paier toaletowy - Axor Carlton.

KontaktJak dojechać