Nowa inwestycja dewelopera w Poznaniu już wkrótce gotowa. Dlaczego warto kupić mieszkanie w poznańskich Naramowicach?

2018-12-11, ostatnia aktualizacja 2018-12-11 (11:17.44)

Poznań zachwyca nie tylko Polaków, lecz także obcokrajowców niepowtarzalnym klimatem, zabytkami, kolorowymi domkami i historycznymi koziołkami. Poznań nie tylko jest doskonałym miejscem na wycieczkę, lecz przede wszystkim doskonałym miejsce do mieszkania. Nie bez powodu Poznań bardzo często wygrywa w rankingach na najlepsze miejsce do życia. Jednak nie wszystkie dzielnice w Poznaniu cieszą się popularnością.

Tylko niektóre rzeczywiście w wizję idealnego, współczesnego mieszkania. Jak możemy zaobserwować, deweloperzy oferują nam coraz więcej mieszkań położonych z dala od centrum miast. Okazuje się, że właśnie dziś na takie jest największe zapotrzebowanie. Mieszkanie w ścisłym centrum bywa zbyt uciążliwe, a chaos i zgiełk nie pozwalają nam zrelaksować się po wyczerpującym dniu.

Naramowice to jedno z miejsc na mapie Poznania, które warto wziąć pod uwagę, jeśli planujemy kupić nowe mieszkanie dla siebie lub pod wynajem. Naramowice leżą w północnej części miasta tuż obok Piątkowa, Różanego Potoku czy Wilczego Młyna. Niewątpliwe bardzo dużym atutem miasta jest leżący w pobliżu przepiękny i duży rezerwat przyrody Żurawiniec, który zachwyca o każdej porze roku. To miejsce idealne na spacer z rodziną czy uprawianie sportów, bo nieopodal znajduje się nawet plenerowa siłownia.

Nie tylko rezerwat Żurawiniec jest atrakcją dla mieszkańców Naramowic, lecz także Park Cytadela czy Różany Potok. Jak możemy zaobserwować, obecnie w Naramowicach rewitalizowane są inne parki i już wkrótce mieszkańcy będą cieszyć się większą ilością zagospodarowanych zielonych przestrzeni.

Naramowice położone są troszkę dalej od ścisłego centrum Poznania, jednak powoli rusza budowa linii tramwajowej, dzięki czemu szybciej będzie można się dostać do konkretnych miejsc. Poznańskie Naramowice w porównaniu do innych dzielnic dynamicznie się rozwijają. Powstaje nie tylko więcej zielonych terenów, ale także ośrodków kulturalnych, obiektów sportowych, firm czy nowych mieszkań.

Już wkrótce gotowa będzie inwestycja dewelopera Red Co. na ulicy Karpia 22. Z zewnątrz blok prezentuje się bardzo okazale. Widzimy najnowsze, modne rozwiązania architektoniczne w zaprojektowaniu budynku – między innymi połączenie drewna z jasną elewacją i otoczeniem bujnej roślinności. Jednak to, co istotne to przede wszystkim lokalizacja. Mieszkania znajdują się w bardzo spokojnej części miasta, a w pobliżu są przedszkola, szkoły, apteki, supermarkety – wszystko, czego potrzeba człowiekowi w życiu codziennym. To, co wyróżnia nowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera to przestronny i funkcjonalny rozkład, duże balkony oraz ponadczasowy design. Z tego względu zarówno kupno mieszkania pod wynajem będzie doskonałą inwestycją.

Podsumowując, Naramowice to jedna z najlepszych części Poznania do zamieszkania. Jest spokojna, dobrze skomunikowana z miastem, a przede wszystkim bogato zagospodarowana w zielone przestrzenie oraz rozwijająca się, co czyni ją niepowtarzalną na tle innych miejscowości.

Komentarze

Ten artykuł nie był jeszcze komentowany. Skomentuj jako pierwszy!