Voster na Budmie 2013

2014-03-06, ostatnia aktualizacja 2014-03-06 (08:06.51)

Międzynarodowe Targi Budowlane przyciągają tłumy inwestorów, którzy szukają odpowiednich rozwiązań do wykorzystania przy budowie domu, czy aranżacji mieszkania. Poznań na kilka dni zamienia się w światową stolicę designu oraz szeroko pojętego budownictwa.

Voster na Budmie 2013źródło: Voster

Obecność na Międzynarodowych Targach Budowlanych Budma jest obowiązkowa! Przynajmniej dla każdej marki z branży. Tu swoje stoiska mają kluczowi gracze znani na rynku polskim i zagranicznym. Na Budmę przychodzą również mniejsi przedsiębiorcy, którzy chcą w szybki oraz skuteczny sposób dotrzeć do klientów. Bowiem wydarzenie można właśnie wykorzystać jako miejsce do bezpośredniego poznania inwestorów, osób, które na co dzień użytkują dane produkty, czy korzystają z odpowiednich usług.

Targi są miejscem wymiany doświadczeń, uwag oraz zdobywania nowych kontaktów do klientów oraz partnerów biznesowych. XXII edycja zorganizowana została pod hasłem "Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura". Każda firma zorganizowała stoisko właśnie zgodnie z tą ideą. Jedną z nich była firma Voster, która idealnie identyfikuje się ze sloganem i dlatego na stoisku zaprezentowała innowacyjne rozwiązania stosowane w stolarce otworowej. Pośród innych wystawców branży drzwiowej stoisko firmowe wyróżniało się oryginalną i piękną aranżacją. Wyjątkowa aranżacja została doceniona przez odwiedzających gości, którzy z podziwem mogli dokładnie zapoznać się z jakością i precyzją wykonania drzwi Voster.

Drzwi firmy Vosterźródło: Voster

Przedstawiciele firmy udzielali szczegółowych informacji technicznych odnośnie konstrukcji, wykończenia i wyposażenia drzwi oraz przedstawiali dostępne modele i wzory. W dniach od 29 stycznia do 1 marca 2013 roku w Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA w Poznaniu wzięło udział ponad 1000 firm z całego świata. Podczas imprezy miały miejsce premierowe pokazy nowych produktów, prezentacje aktualności z branży budowlanej oraz konferencje i dyskusje, w których wzięło udział 55 tysięcy gości.