Marka Voster w służbie społeczeństwu

2014-03-11, ostatnia aktualizacja 2014-03-11 (08:02.08)

Odpowiedzialność społeczna jest coraz częściej poruszanym tematem nie tylko przez światowe korporacje, ale przede wszystkim przez lokalne, krajowe przedsiębiorstwa. Działanie na rzecz społeczności i różnych regionalnych inicjatyw może pomóc w promocji oraz rozwoju grup, które nie posiadają wystarczających środków finansowych.

Marka Voster w służbie społeczeństwuźródło: Voster

Producent stolarki otworowej, który od 20 lat istnieje na rynku polskim z chęcią wspomaga lokalną społeczność w miejscowości Nisko, w województwie podkarpackim. Jako pracodawca jest uznany wśród mieszkańców, którzy są wdzięczni za miejsce pracy oraz ludzkie podejście do wszystkich pracowników. Przez tyle lat istnienia marka zebrał duże doświadczenie oraz posiada stabilną pozycję, zbudowaną na uczciwości oraz otwartości na potrzeby klientów.

W biznesie Voster kieruje się zasadami fair play i taką postawę firma promuje na każdym kroku. Przede wszystkim, działając w służbie społeczności lokalnej oraz potrzebującym funduszy inicjatyw. Istotną rolę w strategii firmy odgrywa odpowiedzialność społeczna. Firma Voster jest firmą, która wierzy w we wszelką pomoc na rzecz rozwoju różnych regionalnych formacji oraz instytucji, które mają duży wpływ na rozwój, czy promocję miasta. Dlatego przedsiębiorstwo systematycznie wspiera lokalne inicjatywy społeczne, oświatowe, czy kulturalne.

Każda forma pomocy może zaowocować w przyszłości realizacją ogromnego przedsięwzięcia, w którym biorą osoby, pełne pasji i zaangażowania. Dzięki udzielonemu wsparciu ludzie, często hobbistycznie zajmujący się tematem mogą postawić na swój rozwój, zmotywować się na tyle, by osiągnąć sukces chociażby zawodowy. Ostatnią ważną inicjatywą popartą przez firmę Voster było dzieło Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nisku. W maju 2013 roku marka otrzymała specjlne podziękowanie w formie statuetki za okazaną pomoc oraz współpracę.

Drzwi marki Vosterźródło: Voster