Kolejne laury dla Vostera

2014-06-09, ostatnia aktualizacja 2014-06-09 (08:21.20)

Centrum Promocji Biznesu po raz kolejny rozdało nagrody firmom szczególnie wyróżniającym się na podkarpackim rynku. Firma Voster została wyróżniona w kategorii „Firma pięcioletnia” oraz w kategorii „Najlepszy Produkt 2013”.

Statuetki Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej wręczane są przez Centrum Promocji Biznesu we współpracy z Wojewodą Podkarpackim oraz Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. Celem nagrody jest wyróżnienie firm szczególnie aktywnych na lokalnym rynku. Otrzymanie statuetki Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej zobowiązuje do godnego reprezentowania województwa na polskim rynku.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2013.
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2013.źródło: Voster

Firma Voster to czołowy producent drewnianych drzwi w województwie podkarpackim. Producent posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w stolarce drzwiowej nieustannie dąży do unowocześniania swoich produktów. Firma posiada w swoim asortymencie szeroką gamę drzwi. Różnorodność modeli i kolorystyki z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Potwierdzeniem potencjału, jaki drzemie w firmie Voster, jest nagrodzenie producenta w kategorii „Firma pięcioletnia”. Statuetka Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej podkreśla, że kierunek działania obrany przez firmę jest słuszny i przynosi oczekiwane rezultaty.

Statuetka Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2013.
Statuetka Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2013.źródło: Voster

Voster został nagrodzony również w drugiej kategorii: „Najlepszy Produkt 2013”. Tytuł ten otrzymały Skrzydła Drzwiowe Ramowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie oferty producenta. Co więcej, tego rodzaju drzwi cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Dodatkowo poszerzenie oferty firmy o akcesoria drzwiowe w postaci klamek, progów czy maskujących opasek, pozwoliło zapewnić klientom kompleksową ofertę drzwiową. Produkty Voster to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również różnorodność i estetyka dopasowana niemal do każdego wnętrza. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów Voster jest nie tylko wyróżnienie Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą, ale również szeregiem innych nagród, jakie firma zdobyła na przestrzeni lat. Firma Voster to dowód na to, że mimo długoletniej działalności możliwe jest wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań.