Ruukki Polska Sp. z o.o.

ul. Jaktorowska 13
96-300 Żyrardów
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Firma Ruukki powstała w latach 60-tych w Finlandii i w ciągu półwiecza istnienia przeistoczyła się z tradycyjnego producenta stali w przedsiębiorstwo aktywnie działające w branży budowlanej oraz przemyśle maszynowym i stalowym. Spółka wypracowała sobie silną pozycję na terenie Europy Środkowo – Wschodniej i w krajach nadbałtyckich. Jest cenionym liderem w branży budownictwa komercyjnego i przemysłowego, mieszkaniowego oraz industrialnego. Ruukki zajmuje się również sprzedażą pokryć dachowych oraz energooszczędnych komponentów budowlanych, a także stali specjalnych.

Cele

Firma Ruukki jest uznanym, światowym dostawcą energooszczędnych rozwiązań z użyciem stali. Cenionym za innowacyjne podejście i specjalistyczną wiedzę. Strategia rozwoju Ruukki nastawiona jest na sprzedaż stali specjalnych, wzrost znaczenia w branży budowlanej, wzmocnienie pozycji na rynkach wschodzących i konkurencyjność cen. Główne rynki sprzedaży to: Skandynawia, Rosja, większość krajów europejskich, Indie, Chiny, Ameryka Południowa. Firma zatrudnia ok. 9000 pracowników w 30 krajach. Produkty Ruukki są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie efektywnością energetyczną i produkcją energooszczędnych rozwiązań ze stali. Ruukki nieustannie się rozwija i wciąż powiększa sieć połączeń handlowych. Budownictwo energooszczędne to kolejny pomysł na rozszerzenie działalności firmy.

Oferta

  • produkty dachowe
  • energooszczędne komponenty budowlane
  • stale wysokowytrzymałe
  • stale trudnościeralne
  • stale z powłokami specjalnymi

Osiągnięcia

Firma działa w oparciu o systemy zarządzania i ochrony środowiska, a przedsiębiorstwo jest prowadzone zgodnie z jakością ISO 9001 oraz normą zarządzania środowiskiem ISO 14001. Od trzech lat w firmie wdrożone są normy certyfikowane, które obejmują całość zatrudnienia. Ponadto Ruukki otrzymał prawo do stosowania europejskiego znaku jakości CE. Liczne audyty wewnętrzne i zewnętrzne pozwalają na bieżącą ocenę funkcjonalności nowych systemów zarządzania identyfikujących procesy i aspekty środowiskowe.

Więcej o nas

Galeria zdjęć

Blachodachówka czerwona położona na dachu skośnym.
Blachodachówka czerwona położona na dachu skośnym.
Ułożona blachodachówka modułowa.
Dach wykonany z użyciem materiałów firmy.
Blacha dachówkowa wykonana przez firmę.
Dach domu jednorodzinnego pokryty blachodachówką.
Blacha trapezowa pokrywająca dach budynku jednorodzinnego.
Dach wykonany z użyciem blachy trapezowej.
Dach wykonany z użyciem blachy trapezowej.
Blachodachówki wytworzone przez firmę.
Blachodachówki czerwone.
Dach wykonany z użyciem blachodachówek.
Blachodachówki użyte przy budowie dachu.
Rynny i blachodachówki użyte w budownictwie jednorodzinnym.
Dach pokryty blachą dachówkową.
Blacha trapezowa użyta do pokrycia dachu.
Dach wykonany z użyciem materiałów firmy.
Blacha trapezowa wytworzona przez firmę.
Blachodachówki oraz rynny wykonane przez firmę.
Dach domu jednorodzinnego obłożonego blachą dachówkową - Litwa.

KontaktJak dojechać