Oras Olesno Sp. z o.o

ul. Leśna 2
46-300 Olesno
woj. opolskie

Więcej o nas

 • Baza Oras w programie CAD Decor
  Jednym z najpopularniejszych programów wykorzystywanych przez architektów i projektantów wnętrz jest CAD Decor stworzony przez CAD Project K&A. Pozwala on nie tylko na wykreślenie danego pomieszczenia i rozmieszczenie w nim wszystkich elementów, ale także na wizualizację gotowej aranżacji.
 • Bateria Oras Eterna nagrodzona statuetką TopBuilder
  Każdego roku branża budowlana przyznaje swoje nagrody TopBuilder. Ich laureatami stają się firmy, które odznaczają się wysoką jakością i innowacyjności produktów. W ostatniej edycji statuetka powędrowała między innymi do firmy Oras za nowatorską baterię Eterna, która potrafi zasygnalizować, czy zużycie wody jest ekologiczne.
 • Firma Oras nagrodzona tytułem Eko Jakość roku 2012
  W dzisiejszym budownictwie coraz bardziej liczą się rozwiązania proekologiczne. Postulaty zrównoważonego rozwoju znajdują swoje odzwierciedlenie w kolejnych projektach, które zakładają przede wszystkim zmniejszenie niekorzystnego wpływu człowieka na przyrodę.
 • Lider Nowych Technologii 2012 dla Oras Vienda
  Rynek budowlany w Polsce podlega ciągłym przemianom. Wchodzą tu nowe techniki i technologie, które pozwalają znacznie uprościć życie zarówno wykonawcom jak i użytkownikom tych rozwiązań. Rozwój, jaki przeżywa branża zdąża cały czas w kierunku poprawy funkcjonalności, coraz lepszych osiągnięć oraz znacznych korzyści dla środowiska naturalnego.
 • Natrysk Oras Hydra nagrodzony
  Łazienka – Wybór Roku to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony jedynie produktom z branży wyposażenia łazienek. Tym cenniejsze są zdobywane w nim nagrody i wyróżnienia. W 2011 roku nagrodę otrzymał natrysk Oras Hydra, który doceniono za wzornictwo, jakość i innowacyjne rozwiązania.

Galeria zdjęć

Bateria umywalkowa - bezdotykowa.
Bateria umywalkowa - bezdotykowa.
Bateria umywalkowa - bezdotykowa firmy Oras.
Bezdotykowa bateria z linii Oras Electra.
Bezdotykowa bateria umywalkowa.
Bateria kuchenna firmy Oras.
Bateria kuchenna Oras Vega z eko-przyciskiem.
Bateria wannowa i prysznicowa.
Bateria wannowa i prysznicowa - Oras Safira.
Bateria wannowa z zestawem natryskowym Saga.
Zestaw natryskowy Apollo.
Bateria bidetowa Oras Cubista.

KontaktJak dojechać