Deante Sp. J.

ul. Kościuszki 3
90-418 Łódź
woj. łódzkie

Więcej o nas

 • Panel podtynkowy Multibox z nagrodami
  Nasz panel podtynkowy Multibox otrzymał aż dwie prestiżowe nagrody.
 • Glamour vs. minimalizm, czyli dwa spojrzenia na łazienkę z systemem Cynia
  Nasz system Cynia, składający się z drzwi i ścianki szklanej, stwarza duże możliwości aranżacyjne. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaprosić do współpracy projektantki wnętrz, dając im do dyspozycji ten sam produkt i identyczne pomieszczenie. W efekcie powstały dwie zupełnie rożne łazienki, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i stylistycznym.
 • Lobelia z wyróżnieniem Łazienka Wybór Roku 2016
  Kolekcja Lobelia to nowoczesne zestawy podtynkowe, charakteryzujące się funkcjonalnością i minimalistycznym wyglądem. Seria została doceniona przez jurorów konkursu Łazienka Wybór Roku 2016 – największego polskiego plebiscytu poświęconego produktom do łazienek.
 • Jaskier - uniwersalna deszczownia do wanny i kabiny
  Jak zwiększyć funkcjonalność wanny i kabiny? Wystarczy wybrać naszą nowość – deszczownię Jaskier – jeden z niewielu modeli na polskim rynku skierowany zarówno do miłośników prysznica, jak i fanów kąpieli w pachnącej pianie.
 • Kolekcja Andante z „Diamentem Meblarstwa 2016”
  Kapituła konkursu „Diament Meblarstwa 2016” po raz kolejny doceniła nasze produkty. Tym razem prestiżowe wyróżnienie przyznano jubileuszowej kolekcji zlewozmywaków Andante. Podczas uroczystej gali nagrodę odebrał Michał Łój, który nie tylko zaprojektował serię, ale też wdrożył ją do oferty naszej firmy.
 • Bateria z wyjmowaną wylewką dopasowana do Ciebie i Twojej kuchni!
  Przygotowywanie posiłków i utrzymywanie porządku w kuchni pochłania sporą część czasu, przeznaczanego na domowe obowiązki. Jak sprawić, aby codzienne prace przebiegały szybciej i sprawniej?
 • Baterie podtynkowe Primo – natrysk szyty na miarę
  Łazienka nie musi się już kojarzyć z całym systemem rur, rurek i przewodów. Odkąd w użycie weszły baterie podtynkowe możliwości aranżacji wnętrza znaczenie się zwiększyły. Teraz wszystko poza elementami stanowiącymi ozdobę może pozostać ukryte pod warstwą tynku. Ułatwia to utrzymanie czystości i jednocześnie sprawia, że pomieszczenia wydaja się większe.
 • Deszczownia Deante White – wodna uczta dla zmysłów
  Woda kojarzy się nieodmiennie z odprężeniem, relaksem oraz energią. Toczący wody potok, wodospad czy morskie fale przywodzą zawsze na myśl potęgę żywiołów. Dzięki wodzie czujemy się lepiej, zdrowiej, a także bezpieczniej. Jakaż to rozkosz dla zmysłów wejść po męczącym dniu pod strumień zimnej lub gorącej, zależnie od pory roku i pogody wody.
 • Elipsa i Minimal docenione
  Dobry Design i Diamenty Meblarstwa to konkursy branżowe, w których nagradzane są rozwiązania, które w ciekawy i nowoczesny sposób łączą funkcjonalność oraz nowoczesny design. W ostatnim czasie nagrodzone w nich zostały dwie linie baterii łazienkowych Deante, Minimal i Elipsa.
 • Kuchenny swing, czyli najnowsze trendy w kuchni
  Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim połączenia funkcjonalności i doskonałego wzornictwa. Rozumie to Deante, która wprowadziła właśnie na rynek nowy model zlewozmywaka Swing. Nadaje się on zarówno do klasycznej jak i ultranowoczesnej zabudowy, a dzięki zastosowanym usprawnieniom spełni wymagania nawet bardzo wybrednych klientów.
 • Solo dla solo
  Niewielkie kuchnie to problem, z którym boryka się wielu Polaków. W spadku po poprzedniej epoce otrzymaliśmy mieszkania w blokach z wielkiej płyty, w których kuchnia jest nierzadko wąską klitką lub wnęką bez okna. Jednak nawet w takiej przestrzeni trzeba znaleźć miejsce dla zlewu, który jest nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni.

Galeria zdjęć

Baterie łazienkowe - Kamelia.
Baterie łazienkowe - Kamelia.
Nowoczesna bateria łazienkowa Ultra.
Aranżacja łazienki z wykorzystaniem baterii łazienkowej Mesteno.
Bateria łazienkowa Jaskier.
Nietuzinkowa bateria łazienkowa jednouchwytowa Konwalia.
Podwieszane zlewozmywaki stalowe - Arabeska.
Zlewozmywaki Lusitano to produkty wykonane z eko-glinki ceramicznej.
Panel natryskowy Jaguar Line.
Panel natryskowy Duo.
Kabina prysznicowa Deante.
Kabina prysznicowa Deante Deep Blue KTE.

KontaktJak dojechać