Duravit Polska Sp. z o.o.

ul. Krakowska 36 B
05-090 Raszyn
woj. mazowieckie

Więcej o nas

 • Kolejny rozdział w historii sukcesu: ponadczasowa geometria Vero Air
  Na targach ISH 2017 Duravit zaprezentował Vero Air, następne osiągnięcie w odnoszącej sukces linii Vero. Nowa kolekcja utrzymuje prostokątny charakter umywalki Vero. Kolekcja Vero Air stała się kompletną serią łazienkową poprzez dołączenie do niej misek toaletowych rimless, nowej serii wanien oraz szafek w technologii c-bonded, zachowując swoją ugruntowaną, skoncentrowaną na wzornictwie tożsamość.
 • Kąpiel w nowym wymiarze dzięki Paiova 5 - samemu lub we dwoje
  Zwykle projekt wanny decyduje o tym, czy kąpiemy się siedząc czy relaksujemy w pozycji półleżącej. Jednak potrzeby naszych ciał zmieniają się w sposób dynamiczny i mogą różnić się zależnie od naszego stanu psychicznego i fizycznego. Wanna Duravit Paiova zaprojektowana przez EOOS niweluje ograniczenia strukturalne za pomocą koncepcji, która koncentruje się wyłącznie na indywidualnym komforcie.
 • P3 Comforts - perfekcyjny komfort, perfekcyjnie cool
  Za pomocą linii łazienek P3 Comforts, Duravit oraz Phoenix Design wdrażają nowoczesną koncepcję komfortu dla osób lubiących sportowy tryb życia, nowoczesność i funkcjonalność.
 • Me by Starck stawia na indywidualizm
  Minimalizm to sztuka koncentrowania się na rzeczach najważniejszych. Jest to umiejętność nadania zmysłowej esencji podstawowym obiektom, podczas gdy dana osoba i jej poczucie stylu jest punktem odniesienia. To wyzwanie, któremu sprostać może Philippe Starck.
 • Tworzenie indywidualnych kolaży stylistycznych w łazience dzięki L-Cube
  Kolaż jest uosobieniem indywidualizmu i kreatywności. Kombinacja kształtów, kolorów oraz materiałów pozwala na stworzenie nowych kreacji estetycznych. L-Cube - nowy program mebli łazienkowych zaprojektowany przez Christiana Wernera - zapewnia doskonałą bazę dla łazienki jako kolażu stylistycznego.
 • Duravit: Architec Dry
  Dostępność wody pitnej urasta dziś na świecie do jednego z głównych problemów cywilizacyjnych. Dlatego też tak ważne jest, aby starać się zużywać ją racjonalnie i nie powodować jej marnotrawstwa. Duravit jako firma, która kieruje się w swojej pracy polityką zrównoważonego rozwoju oraz wskazaniami proekologicznymi zachęca do jak najmniejszego niepotrzebnego zużycia wody.
 • Duravit: Nowy Design Starck 2
  Nawiązania do natury oraz prostota i funkcjonalizm to dziś dominujące trendy w światowym wzornictwie. Pozwalają one tworzyć aranżacje o bardzo różnym przeznaczeniu. Rozwiązania te wchodzą także do przestrzeni łazienkowej. Tu także liczy się minimalizm formy, który jednocześnie jest elegancki i szlachetny. Takie właśnie są odnowione umywalki z kolekcji Starck 2. Duravit kontynuuje tym samym proces unowocześnienia swojej klasycznej serii.
 • Duravit: SensoWash C
  Nikt nie wymyślił jeszcze lepszego sposobu utrzymania czystości niż woda. Z tego powodu coraz popularniejsze stają się połączenia desek sedesowych z bidetami. Pozwalają one na komfortowe używanie urządzenia połączone z wysoką dbałością o higienę. Rozwiązania takie znane są od dawna na Wschodzie, w Azji.
 • Duravit: Podwójne zwycięstwo Open Space
  Duravit to producent nowoczesnego wyposażenia łazienek. W jego ofercie znajduje się zarówno ceramika sanitarna jak i kabiny prysznicowe oraz domowe sauny, które zapewniają komfort oraz pomagają utrzymywać organizm w jak najlepszej formie nawet podczas zimowych miesięcy.
 • Duravit: Aktywna ochrona zdrowia w saunie
  Dobre samopoczucie to podstawa sprawnego funkcjonowania w dzisiejszym bardzo zabieganym świecie. Aby więc osiągnąć właściwy poziom zadowolenia, ludzie stosują najrozmaitsze techniki i stymulacje. Właściwe odżywianie, sprawianie sobie małych przyjemności, korzystanie z ulepszeń i nowoczesnych rozwiązań, wszystko to sprawia, że czujemy się lepiej.

Galeria zdjęć

Aranżacja łazienki z wykorzystaniem ceramiki firmy Duravit.
Aranżacja łazienki z wykorzystaniem ceramiki firmy Duravit.
Łazienka gościnna, w której wykorzystano ceramikę firmy.
Półokrągła wanna umieszczona w centrum łazienki.
Wanna SPA umieszczona w ogrodzie.
Zabudowana wanna SPA.
Łazienka z ceramiką firmy Duravit.
Umywalka podblatowa z przelewem.
Miska toaletowa wisząca.
Bidet wiszący z przelewem.
Kabina prysznicowa prostokątna.
Umywalka podblatowa z przelewem.

KontaktJak dojechać