Konkurs fotograficzny „Brama z charakterem”

2014-07-04, ostatnia aktualizacja 2014-07-04 (08:04.06)

Marka Krispol – czołowy producent drzwi i okien – zachęca do udziału w konkursie. „Brama z charakterem” to konkurs fotograficzny mający na celu wyłonienie domów z charakterem. Na zwycięzcę konkursu czeka voucher o wartości 300 zł.

Konkurs trwa niespełna miesiąc (3-30 kwietnia 2014r.). Uczestnicy konkursu muszą być pełnoletni. Konkursowe zdjęcie powinno prezentować dom lub mieszkanie, w którym zamontowany został choć jeden produkt marki Krispol. Chociaż nazwa konkursu sugeruje bramy garażowe, przedmiotem zdjęcia mogą stać się również budynki wyposażone w okna, drzwi czy rolety producenta. Przesłane zdjęcia będą oceniane pod kątem oryginalności, estetyki, pomysłowości i kompozycji. Zgłoszenie konkursowych zdjęć odbywa się drogą mailową. Każdy z uczestników może zgłosić kilka prac do konkursu. Laureaci konkursu zostaną wyłonienie do połowy maja. Oprócz nagrody głównej jury wręczy również trzy nagrody dodatkowe. Nagroda główna to voucher o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepie internetowym. Nagrodami dodatkowymi są zestawy markowych gadżetów Krispol o równowartości 100 zł.

Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny "Brama z charakterem".źródło: Krispol

Udział w konkursie pozwala nie tylko na zdobycie wyjątkowo interesującej nagrody (wśród dostępnych marzeń, które można zrealizować jest m.in. lot balonem), ale również jest okazją do pochwalenia się swoim domem czy mieszkaniem. Coraz więcej właścicieli domów wykazuje się dużą pomysłowością przy ich aranżacji. Konkurs „Brama z charakterem” jest doskonałą okazją do prezentacji swojej pomysłowości.

Krispol to jeden z czołowych producentów drzwi, okien, rolet i bram garażowych. Celem firmy jest połączenie w swoich produktach bezpieczeństwa i funkcjonalności. Ofertę producenta wyróżnia na rynku również elastyczność. Krispol jest otwarty na nowe pomysły i potrzeby klientów i dokłada wszelkich starań, aby im sprostać. Przeszło dwudziestoletnia tradycja z pewnością jest przy tym dużą pomocą.