Krispol Sp. z o.o.

ul. Budowlana 1
62-300 Psary Małe
woj. wielkopolskie
 

O firmie

Historia

Krispol działa na rynku polskim od przeszło 20 lat, będąc największym producentem bram, okien, drzwi i rolet. Firma, dzięki innowacyjnym pomysłom i bogatemu zapleczu technicznemu, wypracowała najwyższe standardy produkcji. Z roku na rok dynamicznie się rozwija, stale poszerzając swoją ofertę. Od 2003 roku działalność firmy była wielokrotnie doceniana. Spółka Krispol posiada wiele Autoryzowanych Punktów Serwisowych na terenie całej Polski, dzięki czemu cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów.

Cele

Głównym celem firmy jest sprostanie nawet najsurowszym wymaganiom klientów. W ramach projektu „Odpowiedzialny biznes” firma działa na rzecz lokalnej społeczności w trzech podstawowych programach: „Bliżej sportu”, „Bliżej regionu i społeczności” oraz „Bliżej partnerów i pracowników”. Projekt ma na celu zawiązanie bliskich relacji z okoliczną ludnością i pracownikami, ponieważ odpowiedzialność i uczciwość względem konsumentów są priorytetami spółki. Dbając o komfort i bezpieczeństwo nabywców, firma wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, wyznaczając nowe standardy obsługi klienta.

Oferta

 • bramy segmentowe: stalowe, aluminiowe
 • bramy rolowane: stalowe ocieplone, aluminiowe ocieplone
 • kraty rolowane: stalowe, aluminiowe
 • stolarka drzwiowa: PVC, aluminiowa
 • stolarka okienna: PVC
 • rolety: do zabudowy, elewacyjne, naokienne
 • stolarka aluminiowa: witryny, fasady

Osiągnięcia

Firma Krispol posiada wiele atestów potwierdzających jakość wytworzonych przez siebie produktów, takich jak Certyfikat ISO 9001:2008, zobowiązujący firmę do ukierunkowania swoich działań na potrzeby i wymagania klientów. W 2009 roku Narodowy Instytut Zdrowia - Państwowy Zakład Higieny przyznał Krispol Atest Higieniczny na produkty przez nią wytwarzane. Poza tym firma otrzymała od Instytutu Techniki Budowlanej świadectwo badań odporności na włamanie, wystawione na podstawie badań nad kratami rolowanymi oraz bramami segmentowymi. Krispol zapewnia odbiorcom aż 5-letnią gwarancję na swoje produkty, jak również udostępnia rozbudowaną sieć fachowego doradztwa i profesjonalnego montażu na ternie całego kraju.  

Więcej o nas

 • Krispol z nagrodą Najwyższa Jakość za drzwi przesuwne HST85
  Nasz najnowszy system drzwi przesuwnych otrzymał prestiżowe Złote Godło – Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI Product.
 • Łukasz Piszczek, światowej klasy sportowiec, ambasadorem marki Krispol
  Z przyjemnością informujemy, iż od czerwca tego roku Ambasadorem marki Krispol jest Łukasz Piszczek, jeden z najwybitniejszych piłkarzy i Reprezentant Polski.
 • Sprawdź najcieplejszą bramę Krispol
  Poznaj najcieplejszą bramę garażową marki Krispol – model Vente K2 RFS 60. Powstanie tej wyjątkowej linii bram jest między innymi efektem obserwacji rozwoju współczesnego budownictwa, które zmierza ku rosnącej energooszczędności.
 • Zlote godło najwyższa jakość QI dla bramy Krispol
  Z przyjemnością informujemy, że nasza najcieplejsza brama – VENTE RFS 60 – została nagrodzona w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2015. Nasz produkt otrzymał najwyższe, Złote Godło konkursu w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości. Jury doceniło zalety i dopracowaną w każdym detalu konstrukcję bramy, która spełnia najwyższe standardy w zakresie termoizolacji, funkcjonalności i estetyki.
 • Konkurs fotograficzny „Brama z charakterem”
  Marka Krispol – czołowy producent drzwi i okien – zachęca do udziału w konkursie. „Brama z charakterem” to konkurs fotograficzny mający na celu wyłonienie domów z charakterem. Na zwycięzcę konkursu czeka voucher o wartości 300 zł.
 • Wiosenne nowości Krispol na Targach Budma
  Targi Budma to symboliczne otwarcie sezonu budowlanego. Organizowane wiosną są okazją do zaprezentowania najnowszych trendów nadchodzącego sezonu. Potwierdziła to chociażby marka Krispol, której imponujące stoisko doceniła kapituła konkursu Acathus Aureus.
 • Krispol z nagrodą za najlepiej zaprojektowane stoisko
  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2014 okazały się szczęśliwe dla marki Krispol. Stoisko producenta zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus. Nagroda była wyrazem uznania dla rozwiązań graficznych i architektonicznych zaprezentowanych przez czołowego producenta drzwi i okien.
 • Akcja rabatowa Krispol trwa!
  Producent bram garażowych, stolarki otworowej oraz akcesoriów wspólnie z miesięcznikiem Murator, topowym czasopismem branżowym zorganizował wyjątkową akcję promocyjną na wszystkie produkty z serii Krispol Home.
 • Krispol edukuje klientów
  Firma Krispol, producent między innymi rolet zewnętrznych, ma dużą świadomość ilości i różnorodności dostępnych na rynku produktów. Dlatego postanowiła wyjść naprzeciw wymaganiom klientów i podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Inwestorzy, którzy mają problem z podjęciem decyzji, które modele rolet zewnętrznych wybrać, mogą zawsze zajrzeć na kanał Youtube firmy.
 • Gradobicie cenowe na produkty Krispol
  Wyjątkowa oferta promocyjna została przygotowana dla klientów firmy Krispol, polskiego producenta między innymi innowacyjnych bram garażowych. Wszyscy zainteresowani mogą nabyć produkty do 30.11.2013 roku po atrakcyjnej cenie.
 • Mega promocja na duże bramy Krispol
  Do końca 15 września 2013 roku trwa akcja rabatowa na bramy automatyczne marki Krispol. Wydarzenie jest unikatowe w skali całego kraju. Zasady są proste! Im większą bramę zakupią klienci, tym mniej płacą za napęd. Jeśli ktoś planuje modernizację swojego garażu, koniecznie powinien zapoznać się z tą promocją.
 • Nowy profil renowacyjny do bram Krispol
  Inwestorzy mający problem z wymianą bramy garażowej ze względu na nietypowe rozmiary nadproża lub jego brak mają teraz okazje do zakupu innowacyjnego rozwiązania profilu renowacyjnego do bram garażowych Krispol. Produkt przeznaczony jest do montażu bram segmentowych w nietypowych warunkach zabudowy.

Galeria zdjęć

Bramy przemysłowe.
Bramy przemysłowe.
Brama garażowa segmentowa.
Brama garażowa segmentowa.
Brama garażowa segmentowa.
Brama garażowa rolowana.
Brama garażowa rolowana.
Brama garażowa.
Brama garażowa rolowana.
Stolarka drzwiowa aluminiowa.
Stolarka drzwiowa z PVC.
Stolarka okienna z PVC.
Stolarka okienna z PVC.
Stolarka okienna z roletą zewnętrzną.
Rolety zewnętrzne.
Rolety zewnętrzne.
Krata rolowana stalowa.
Krata rolowana aluminiowa.
Brama przemysłowa.

KontaktJak dojechać