Wolf System Sp. z .o.o.

ul. Budowlana 17
41-100 Siemianowice Śląskie
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Od ponad 45 lat na europejskim rynku budowlanym działa firma Wolf System. To jeden z liderów branży, który swoją działalność rozpoczynał od produkcji monolitycznych żelbetonowych silosów i zbiorników. W ciągu lat oferta ulegała stopniowemu rozszerzaniu i trafiały do niej, miedzy innymi budowa hal gospodarczych czy elementów konstrukcyjnych. Obecnie firma działa w 18 krajach i każdego roku buduje przeszło 6000 różnego rodzaju zbiorników. Jej oferta jest bardzo dynamiczna i dostosowywana do najnowszych osiągnięć technicznych oraz wymogów bezpieczeństwa sanitarnego i ekologicznego. Od 1990 roku Wolf System działa także w Polsce. Świadczy swoje usługi dla oczyszczalni ścieków, biogazowi, dużych gospodarstw rolnych i hodowlanych. Długoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło wypracować własne niepowtarzalne techniki budowy oraz systemy bezpieczeństwa. To miedzy innymi doskonały system wykonywania szalunków, w którym nie istnieje konieczność montowania kotew ściennych. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej szczelności obiektu referencyjnego. W ostatnich latach firma zajęła się także najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ekologicznego budownictwa i powołując dział zajmujący się produkcją energooszczędnych domów gotowych, które spełniają najwyższe normy oszczędności ciepła i energii.

Cele

Dla Wolf System najważniejsza jest jakość wykonywanych obiektów. Stąd też stosuje się tu nowatorskie metody oraz technologie, które zapewniają doskonałą szczelność zbiorników. Także w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego postawiono na materiały najwyższej klasy oraz techniki, które sprawiają, że dom staje się maksymalnie energooszczędny. Siłą przedsiębiorstwa jest doświadczona kadra, która regularnie przechodzi szkolenia z zastosowania nowatorskich materiałów oraz innowacyjnych technologii budowlanych.

Oferta

 • zbiorniki żelbetonowe dla biogazowi i oczyszczalni ścieków, przeciwpożarowe, na wodę pitną
 • silosy: na kiszonkę, biomasę, zboże, trociny, pelet, zrębki drzewne
 • energooszczędne domy gotowe
 • obory, chlewnie, fermy drobiu
 • hale na sprzęt rolniczy, płody rolne
 • hale produkcyjne
 • obiekty handlowe, sportowe i rekreacyjne
 • budynki biurowe i administracyjne
 • ujeżdżalnie, stajnie
 • lonżowniki
 • płytki kolczaste

Osiągnięcia

W ciągu ponad 45 lat działalności na rynku europejskim Wolf System wypracował sobie pozycję lidera w branży. Jego innowacyjne rozwiązania stanowią dziś wzór dla konkurencji. Maksymalna szczelność i dbałość oraz jakość wykonywanych obiektów gwarantuje sukces potwierdzony licznymi certyfikatami i nagrodami. Obecnie Wolf System zdołał wybudować jedyny w Polsce modelowy dom energooszczędny, który służy do prezentacji stosowanych w budownictwie nowoczesnych rozwiązań.

Więcej o nas

 • Wolf System - budownictwo prefabrykowane dla wymagających
  Domy prefabrykowane zyskują coraz więcej zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem tego typu budynki cechuje nie tylko szybki montaż przy wykorzystaniu ekologicznych materiałów, ale także energooszczędność oraz niskie koszty eksploatacji.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny wzniesiony przez firmę Wolf System.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Wznoszenie budynku jednorodzinnego.
Montaż pokrycia dachowego.
Gotowy dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Realizacja firmy - dom jednorodzinny.
Projekt domu jednorodzinnego.
Etap budowy domu jednorodzinnego.

KontaktJak dojechać