Tadeks Fertig Haus

ul. Powstańców Śląskich 22
42-141 Przystajń
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Budowa domu to inwestycja na przyszłość, dlatego należy dokładnie rozważyć jaki rodzaj i technikę budowy wybrać. Najnowszym trendem wchodzącym na polski rynek są obecnie domy energooszczędne i pasywne, które utrzymują a nawet odzyskują pobraną z zewnątrz energię, nie powodując jej marnowania. Dzięki temu inwestycje te są tańsze w eksploatacji oraz nie wpływają niekorzystnie na środowisko naturalne. Pod koniec lat osiemdziesiątych rozwiązaniami tymi zainteresowali się właściciele firmy Tadeks, którzy zdobywali doświadczanie w Niemczech, gdzie domy energooszczędne znane były od dawna. Do kraju powrócili z głowami pełnymi pomysłów oraz umiejętnością budowy domów energooszczędnych i pasywnych. I choć wtedy wydawały się one jedynie kosztownym gadżet, to dziś już wiadomo, że to prawdziwa przyszłość budownictwa. W 1995 roku powstała formalnie firma Tadeks, która wybudowała zakład produkujący prefabrykaty w Przystajni koło Częstochowy. Początkowo produkowała ona domy na rynek niemiecki i włoski. Z czasem pojawiły się także zamówienia z Polski. Obecnie dzięki długoletniemu doświadczeniu jest jedną z czołowych firm budujących domy ekologiczne i pasywne w Polsce.

Cele

Przedsiębiorstwo stawia sobie za cel budowę domów, które nie wpływają negatywnie na środowisko. Długoletnie doświadczenie pozwala na tworzenie projektów oraz realizowanie inwestycji, odpowiadających wszystkim potrzebom klienta. Na cel ten składa się także wykwalifikowana kadra pracowników, którzy przechodzą systematyczne szkolenia z zakresu nowych technologii oraz budownictwa energooszczędnego.

Oferta

  • budowa domów: energooszczędnych, pasywnych, prefabrykowanych, drewnianych, szkieletowych, ekologicznych

Osiągnięcia

Stawiając sobie za cel budowę domów najwyższej jakości Tadeks zainwestował w nowoczesne rozwiązania i technologie. Zaowocowało to uzyskaniem już w 1998 roku certyfikatu technologicznego DIN 1052 wydanego przez Instytut MPA LGA w Norymberdze. Potwierdziło to pełen profesjonalizm świadczonych usług. Z czasem pojawiły się także wyróżnienia polskie, w tym nadawane przez Stowarzyszenie Dom Drewniany oraz Kongres Budownictwa Drewnianego. Jakość i fachowość firmy doceniają także zadowoleni klienci, którzy wystawiają jej pozytywne referencje.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Etap budowy prefabrykowanego domu jednorodzinnego.
Montaż prefabrykowanych elementów domu.
Pracownicy firmy montujący prefabrykowane ściany budynku.
Gotowy dom jednorodzinny - zbudowany z prefabrykatów.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Prefabrykowany dom jednorodzinny.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę Tadeks.
Etap budowy energooszczędnego domu jednorodzinnego.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Energooszczędny dom jednorodzinny.
Nowoczesny dom jednorodzinny.

KontaktJak dojechać