Rega M. H. Gajdel Sp. J.

Węgorzyce 16A
72-221 Osina
woj. zachodniopomorskie
 

O firmie

Historia

Tradycyjne budownictwo drewniane ma w Polsce długą historię. W różnych rejonach stosowano odmienne techniki, a na Pomorzu, gdzie działa Rega popularna była technika ryglowa. To w niej właśnie powstawały najpiękniejsze przykłady tutejszego budownictwa drewnianego, które dziś można podziwiać w skansenach. Do nich właśnie nawiązuje Rega, która powstała w wyniku kultywowania rodzinnych tradycji ciesielskich i stolarskich. Obecni właściciele to nowe pokolenie, które do tradycji dodaje także nowoczesność, poszerzając ofertę o popularne na Zachodzie Europy i w Ameryce domy o konstrukcji szkieletowej, stawiane w technologii kanadyjskiej. Długie doświadczenie, najlepsze materiały oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że firma cały czas się rozwija i zyskuje nowych kontrahentów nie tylko w kraju ale i zagranicą. Rega to pasja i zaangażowanie oraz świetnie przygotowana kadra pracownicza, którą nadzorują właściciele, będący prawdziwymi ekspertami w swoim fachu.

Cele

Rega zgodnie ze swoją dewizą urzeczywistnia marzenia o własnym domowym zaciszu. Wciela w życie pomysły z jakimi przychodzą klienci dostosowując je do możliwości technologii szkieletowej lub ryglowej. Fachowe doradztwo, profesjonalna obsługa oraz doświadczone ekipy budowlane pozwalają na stworzenie prawdziwych domowych dzieł sztuki. Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów stosowane są atestowane, najwyższej klasy materiały. Profesjonalizm to także terminowość wykonania oraz elastyczne dostosowywanie się do potrzeb klienta.

Oferta

  • budowa domów o konstrukcji szkieletowej
  • budowa domów o konstrukcji ryglowe
  • wiązary dachowe

Osiągnięcia

Rega to firma rodzinna, która coraz mocniej wchodzi na rynek budowlany zarówno w Polsce jak i Zachodniej Europie i Skandynawii. Od czasu powstania wybudowała ponad 160 domów, co przekłada się na tyle samo zadowolonych rodzin. Potwierdzają to licznie otrzymywane referencje. Firma stawia na ciągłe podwyższanie jakości świadczonych usług i dlatego, korzystając ze środków Unii Europejskiej wdrożyła procedury kontroli jakości, co doprowadziło do uzyskania w 2013 roku certyfikatu ISO 9001.  

Galeria zdjęć

Przykład budowy domu szkieletowego.
Przykład budowy domu szkieletowego.
Dom szkieletowy zbudowany przez firmę.
Gotowy dom szkieletowy zbudowany przez firmę.
Ciekawy dom zbudowany w technologii szkieletowej.
Niewielki dom szkieletowy zbudowany przez firmę Rega.
Dom jednorodzinny zbudowany w systemie szkieletowym.
Dom jednorodzinny z kolorową elewacją - szkieletowy.
Dom szkieletowy zbudowany przez firmę.
Szkieletowy dom jednorodzinny.
Duży dom jednorodzinny zbudowany w technologii szkieletowej.
Dom szkieletowy zbudowany przez firmę.

KontaktJak dojechać