ScandiHaus KC

ul. Lipska 16
30-721 Kraków
woj. małopolskie
 

O firmie

Profil

Skandynawia to ojczyzna nowoczesnych rozwiązań budowlanych, które przyczyniają się budowy domów o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. To do tych tradycji nawiązuje firma deweloperska ScandiHaus, która buduje domy energooszczędne z długoletnią gwarancją. Stosuje do ich budowy technologię FamilyHouse znanego szwedzkiego producenta Lindab. Dzięki niej nowe domy gotowe są już po około trzech miesiącach, co zaoszczędza klientom wieloletniego oczekiwania na ukończenie inwestycji. ScandiHouse to domy budowane w technologii lekkiego szkieletu stalowego, który posiada wszystkie potrzebne certyfikaty i jest dopuszczony do stosowania na rynku europejskim. Zapewnia on realizację dowolnych brył zaprojektowanych przez architektów. Partnerami przedsiębiorstwa są międzynarodowe firmy produkujące wysokiej klasy materiały budowlane, które dają gwarancję, że inwestycja będzie trwała. Budowane przez ScandiHouse budynki są ciepłe, energooszczędne oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Można w nich montować najnowszej generacji urządzenia i instalacje, służące do odzyskiwania ciepła i pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Cele

ScandiHouse to jak głosi dewiza firmy „królewski komfort”. Komfort ten osiągany jest naturalnymi metodami. Technologie stosowane przez firmę stoją w zgodzie z wymogami zrównoważonego rozwoju oraz spełniają wysokie normy środowiskowe. Przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi, które oferowane są już od momentu wyboru projektu, oraz jego ewentualnego przystosowania do stosowanych technologii, aż po prace wykończeniowe. Komfort to także szybkość powstawania nowego domu. Potrzeba na to zaledwie trzech miesięcy. Oznacza to możliwość zakończenia całości prac w przeciągu jednego sezonu budowlanego.

Oferta

  • budowa domów energooszczędnych w technologii szkieletowej

Osiągnięcia

Od czasu swojego wejścia na rynek ScandiHouse notuje stały wzrost liczby klientów. Przedsiębiorstwo stało się solidnym partnerem inwestycyjnym, który znany jest z solidności i profesjonalnego podejścia do kwestii budownictwa.

Galeria zdjęć

Projekt domu oferowany przez firmę - LC-1 Scania.
Projekt domu oferowany przez firmę - LC-1 Scania.
Projekt domu, który może zbudować firma.
Dom jednorodzinny - oferowany przez firmę ScandiHaus.
Niewielki dom jednorodzinny, który może wybudować firma.
Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym.
Projekt domu oferowany przez firmę.
Dom jednorodzinny, który może wybudować firma Scandihaus.
Dostępny projekt domu jednorodzinnego.
Projekt domu - przykład możliwej realizacji inwestycji.
Projekt drewnianego domu szkieletowego.
Dom energooszczędny - projekt oferowany przez firmę.

KontaktJak dojechać