Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.

ul. Sokołowska 36
05-806 Sokołów
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Firma Wolf powstała w 1963 roku w Mainburgu w Niemczech i początkowo zajmowała się produkcją osuszaczy do chmielu. W 1973 roku rozpoczęto produkcję klimatyzatorów, a dwa lata później - urządzeń z dziedziny techniki wentylacyjnej. W 1981 roku Wolf zaczął produkcję kotłów, które w ciągu dziesięciu lat stały się sztandarowym produktem firmy. Producent zajmuje trzecie miejsce w Niemczech w obrocie kotłami olejowymi i gazowymi. Natomiast w dziedzinie urządzeń klimatyzacyjnych jest europejskim liderem rynku. W 2009 roku Wolf wprowadził na rynek urządzenia solarne. Obecnie specjalizuje się w produkcji urządzeń z zakresu technik grzewczych, solarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz regulacyjnych. Firma posiada liczne oddziały w wielu europejskich państwach, w tym także w Polsce.

Cele

Celem producenta jest tworzenie urządzeń najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Innowacyjne rozwiązania firmy Wolf są możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz wielokrotnej i surowej kontroli wszystkich podzespołów. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa jest najwyższa jakość, trwałość, precyzja wykonania oraz dbałość o szczegóły, co przekłada się na tworzenie produktów o unikalnych właściwościach technicznych.

Oferta

  • technika grzewcza: kotły na paliwa stałe, kotły średniej i dużej mocy, kotły olejowe i gazowe, pompy ciepła, bloki energetyczne
  • technika solarna: kolektory słoneczne płaskie i próżniowe, moduły fotowoltaiczne
  • technika wentylacyjna: jednostki rekuperacyjne, systemy wentylacji, nagrzewnice powietrza, klimakonwektory, kotły nadmuchowe, wentylatory dachowe, kurtyny powietrzne
  • technika klimatyzacyjna: centrale klimatyzacyjne
  • technika regulacyjna: systemy sterowania
  • zasobniki i bufory

Osiągnięcia

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyła pozycję europejskiego lidera w branży technik solarnych, klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych. Producent udziela 5-letniej gwarancji na oferowane produkty. W trosce o najwyższą jakość Wolf, jako pierwsze przedsiębiorstwo w RFN, wprowadził certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001.

Galeria zdjęć

Olejowy kocioł kondensacyjny COB.
Olejowy kocioł kondensacyjny COB.
Olejowy kocioł kondensacyjny COB.
Gazowa kondensacyjna centrala solarna CSZ.
Gazowa kondensacyjna centrala solarna CGS.
Kotły Rickenbacher na paliwa stałe.
Zestawy solarne.
Pompy ciepła.
Powietrzno-wodna pompa ciepła.
Powietrzne pompy ciepła.
Kolektory słoneczne.
Kolektor płaski CFK-1.
Moduł fotowoltaiczny PV.
Centrala wentylacyjna CWL-D-150.
Wentylator dachowy.

KontaktJak dojechać