Solver Sp. z o.o.

ul. Zagórska 167
42-600 Tarnowskie Góry
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Firma Solver powstała w 2000 roku i specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w dziedzinie nowoczesnych i ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. Przedsiębiorstwo realizuje zarówno największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju, jak i wykonuje zlecenia klientów instytucjonalnych i prywatnych. Solver zapewnia kompleksową usługę w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, profesjonalnego wykonania instalacji, finalnego uruchomienia oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Obecnie firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku systemów grzewczych i wentylacyjnych.

Cele

Misją firmy jest produkcja towarów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Solver zdobył silną pozycję na rynku systemów grzewczych, wyróżniając się zaangażowaniem i doświadczeniem. W ofercie firmy znajdują się usługi związane z wykorzystaniem między innymi: kolektorów słonecznych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych, wentylacji mechanicznej, układów kogeneracyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Ponadto spółka posiada świadomość ekologiczną, dlatego wszystkie działania przedsiębiorstwa nastawione są na minimalizację wpływu firmy na środowisko naturalne.

Oferta

  • kolektory słoneczne
  • pompy ciepła
  • ogniwa fotowoltaiczne
  • wentylacja mechaniczna
  • układy kogeneracyjne
  • instalacje c.o.

Osiągnięcia

Firma dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyła uznanie i zaufanie klientów. W trosce o zadowolenie i komfort konsumentów Solver oprócz montażu i uruchomienia instalacji oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, obejmujący usuwanie awarii urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, przegląd i konserwację oraz monitoring instalacji. Niewątpliwym sukcesem firmy jest najwyższa jakość wykonania, która przekłada się na ponad 8000 uruchomionych instalacji. W 2013 roku działalność Solver została doceniona przez Instytut Energetyki Odnawialnej, który nadał jej tytuł Lidera Rynku Kolektorów Słonecznych w Polsce w latach 2008-2012.  

Galeria zdjęć

Kolektory słoneczne.
Kolektory słoneczne.
Kolektory słoneczne.
Kolektory słoneczne.
Kolektory słoneczne.
Pompy ciepła.
Pompy ciepła.
Pompy ciepła.
Ogniwa fotowoltaiczne.
Ogniwa fotowoltaiczne.
Ogniwa fotowoltaiczne.
Wentylacja mechaniczna.

KontaktJak dojechać