Galmet Sp. z o.o Sp.K.

ul. Raciborska 36
48-100 Głubczyce
woj. opolskie
 

O firmie

Historia

Firma Galmet powstała w 1982 roku jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy, produkujący wodne grzejniki centralnego ogrzewania, bojlery i ogrzewacze wody. Na początku lat 90-tych firma przybrała formę rodzinnej spółki. Przez lata działalność przedsiębiorstwa dynamicznie się rozwijała, czego owocem było uruchomienie w 1999 roku jednej z najnowocześniejszych w kraju emalierni, a dwa lata później zautomatyzowanej linii do lakierowania proszkowego płaszczy zewnętrznych ogrzewaczy. Obecnie Galmet jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm branży techniki grzewczej. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 osób, a produkcja odbywa się w halach o powierzchni ponad 22000 m2. Firma posiada doskonały serwis, szkoli instalatorów, doradza w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej i jest ogólnopolskim liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody najwyższej jakości.

Cele

Jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne cele stawiane przed zgranym i profesjonalnym zespołem pracowników firmy. Galmet pragnie utrzymać i wzmocnić swoją pozycję na rynku poprzez tworzenie systemów grzewczych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto producent dba o ochronę środowiska naturalnego, poprzez wykorzystanie innowacyjnych procesów technologicznych.

Oferta

 • elektryczne ogrzewacze wody: zbiorniki buforowe, wymienniki ciepłej wody użytkowej pionowe i poziome, kombinowane zbiorniki akumulacji ciepła
 • kotły c.o.: bez podajnika, z zasobnikiem i podajnikiem paliwa
 • systemy słoneczne: kolektory słoneczne płaskie i próżniowe, zestawy solarne
 • pompy ciepła: w systemie powietrze-woda i ziemia-woda

Osiągnięcia

Ponad 30-letnie doświadczenie zapewniło firmie znaczącą pozycję oraz wiele nagród i wyróżnień. W 2012 roku producent otrzymał Złoty Laur Klienta oraz nagrodę Konsumencki Lider Jakości. Ponadto firma może się poszczycić wyróżnieniem Gazeli Biznesu, nadanym jej za dynamiczny rozwój, jak również medalem przyznanym za zasługi dla województwa opolskiego w 2010 roku.

Więcej o nas

 • ECO S.A. wybrało Galmet
  Z dumą zawiadamiany, że największa spółka ciepłownicza w Polsce – Energetyka Cieplna Opolszczyzny w Opolu, chcąc zaangażować się w pozyskiwanie Odnawialnych Źródeł Energii, wybrała nasze mądre rozwiązania.
 • Mobilne stoisko firmy Galmet na targach Budma w Poznaniu
  Targi Budma organizowane przez MTP, to kolejna ważna impreza wystawiennicza, na której w dniach 2-5 lutego pojawi się mobilne stoisko firmy Galmet. Na samochodzie wystawowym będzie można zobaczyć najnowocześniejsze produkty z oferty firmy Galmet.
 • Airmax do potęgi
  Na początku grudnia Galmet ponownie zaskoczył branżę – zaprezentował jeden ze swoich najnowszych produktów: powietrzną pompę ciepła – Airmax2. To rzeczywiście urządzenie do potęgi!
 • Galmet kolejny raz nagrodzony
  Kolektory słoneczne KSG 21 Premium GT i KSG 27 Premium GT, produkowane przez firmę Galmet z Głubczyc, zostały Produktem Roku i otrzymały tytuł Opolskiej Marki. Galmet po raz kolejny został laureatem tej prestiżowej nagrody.
 • Galmet „Najlepszym eksporterem”
  29 października poznaliśmy laureatów konkursu Orły Eksportu Województwa Opolskiego, organizowanego przez „Rzeczpospolitą” i Bank Zachodni WBK. Tytuł „Najlepszego eksportera” – nagrodę w głównej kategorii zdobył Galmet.

Galeria zdjęć

Ogrzewacz wody - SG 5.
Ogrzewacz wody - SG 5.
Kocioł ekologiczny z podajnikiem.
Kocioł elektroniczny z podajnikiem.
Pompa ciepła z podgrzewaczem c.u.w.
Kombinowany zbiornik akumulacji ciepła.
Kolektor słoneczny płaski.
Kolektor słoneczny płaski.
Kocioł ekologiczny z podgrzewaczem.
Kocioł ekologiczny.
Kocioł ekologiczny.
Kolektor słoneczny.
Kocioł ekologiczny z podajnikiem.

KontaktJak dojechać