Kalmar

ul. Bartycka 24/26
00-716 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Kalmar działa na rynku od 1990 roku i oferuje największy wybór grzejników w Polsce, a nawet w Europie. Rodzinna firma wystawia na sprzedaż swoje produkty w pięciu punktach handlowych na terenie Warszawy i okolic, a także w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Sopocie. Kalmar jest czołowym warszawskim dystrybutorem takich marek jak Zehnder, Vasco czy Viessmann i wyłącznym importerem do Polski grzejników dekoracyjnych wielu innych firm. Ważną grupą klientów firmy Kalmar są projektanci wnętrz, inwestorzy indywidualni i firmy wykonawcze. Asortyment Kalmaru obejmuje: grzejniki dekoracyjne, łazienkowe i pokojowe, kotły c.o., kolektory słoneczne, systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i antyoblodzeniowego, instalacje c.o. i wody użytkowej, odkurzacze centralne oraz stacje uzdatniania wody.

Cele

Firma Kalmar zapewnia nieograniczone możliwości w doborze grzejników zarówno pod względem wymiarów, kolorystyki, jak i wykończenia. Specjaliści firmy doradzają klientom w jaki sposób ekonomicznie ogrzać dom, oferując kompleksową obsługę, począwszy od samego projektu, a na jego realizacji kończąc. W trakcie wykonywania usługi pracownicy proponują dobór kotła, grzejników i innych elementów instalacji, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klienta. W ten sposób firma Kalmar realizuje swoje motto: "Ciepło na miarę".

Oferta

  • grzejniki: pokojowe, łazienkowe, drabinkowe, kanałowe, konwektorowe, stalowe, nowoczesne, retro, elektryczne, dekoracyjne
  • pozostałe produkty: pompy ciepła, kotły gazowe i olejowe, systemy solarne, systemy wentylacyjne, odkurzacze centralne, zawory, grzałki, systemy uzdatniania wody, kominy, izolacje, maty cieplne

Osiągnięcia

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi i dbałości o szczegóły Kalmar zyskał zaufanie klientów i kontrahentów. Oferując towary najwyższej klasy, znanych i cenionych producentów, firma zdobyła pozycję lidera w branży ciepłowniczej i jest doceniana przez polskich i zagranicznych konsumentów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, Kalmar prowadzi również sprzedaż internetową.

Galeria zdjęć

Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Trame.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Trame.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Agora.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Hiti.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Teso.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Planet.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - WarmTouch.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Seria T T2V.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - T T1P.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Portal.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Pigmalion.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - Morphosis.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - PureTouch.
Aranżacja z wykorzystaniem grzejnika firmy - LightReflection.

KontaktJak dojechać