Armatoora S.A.

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków
woj. małopolskie

Więcej o nas

 • Armatura Kraków w II etapie konkursu Złota Strona Emitenta
  Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to dziś podstawa działalności każdej firmy. Klienci szukają w Internecie informacji o produktach, porównują ich ceny i właściwości. Nie można sobie pozwolić na nieposiadanie witryny lub na zaniedbywanie jej systematycznego odświeżania. Można narazić się w ten sposób na stratę klienta. Co więcej dla wielu z nich dobra strona internetowa jest synonimem solidności przedsiębiorstwa.
 • Ergonomia i design baterii Malachit – docenione przez ekspertów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego
  Od 1993 roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod patronatem Ministerstwa Gospodarki organizuje konkurs Dobry Wzór. Biorą w nim udział największe liczące się w kraju marki. Ma on na celu wskazanie trendów, według jakich powinno rozwijać się nowoczesne wzornictwo. Jest ono ściśle związane z funkcjonalnością oraz ergonomicznością, na które przede wszystkim zwracają uwagę kupujący.
 • Malachit na podium w konkursie System Instalacyjny 2012
  Armatura Kraków to firma o długiej tradycji, która w swoich wyrobach stara się łączyć nowoczesny design z funkcjonalnością. Wprowadzając na rynek nowe produkty, dba o ich najlepszą jakość, która stała się jej znakiem rozpoznawczym.
 • 90-lecie Armatury Kraków
  Jubileusze to zawsze okazja do podsumowań oraz snucia planów na przyszłość. Tym bardziej, jeśli obchodzi go firma o tak długich tradycjach jak Armatura Kraków. 90-lecie jej istnienia świętowano 31 maja 2012 roku pod Wawelem.
 • Grupa Armatura świętuje z Grupą SBS
  21 kwietnia 2012 roku swoje dziesięciolecie świętowała Grupa SBS, jedna z większych w Polsce sieci sprzedaży artykułów z branży sanitarnej, łazienkowej i instalacyjnej. Do jej partnerów należy także krakowska grupa Armatura Kraków, producent instalacji o 90-letniej już historii.

Galeria zdjęć

Bateria wannowa Amber - bursztyn w uchwycie.
Bateria wannowa Amber - bursztyn w uchwycie.
Bateria natryskowa podtynkowa - Amber.
Bateria jednouchwytowa, wannowa - Ametyst.
Natrysk do baterii podtynkowej - Ametyst.
Bateria jednouchwytowa, zlewozmywakowa - Rubin.
Umywalka wisząca - Stella.
Kompakt WC z uniwersalnym odpływem, deska z metalowymi zawiasami - Stella.
Szafka pod umywalkę 60 - Stella Gold.
Grzejnik aluminiowy G 350 F.
Natrysk przesuwny Iris, do baterii natryskowych.

KontaktJak dojechać