Masonite PL Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10
38-200 Jasło
woj. podkarpackie
 

O firmie

Historia

Firma Masonite powstała w 1924 roku za sprawą inżyniera i wynalazcy Williama Masona. Jego rewolucyjna metoda wykorzystywania drewna zmieniła sposób produkcji stolarki okiennej. Po prawie 80 latach producent nadal wciela w życie śmiałe pomysły i innowacyjne techniki wyrobu stolarki okiennej. Szeroka gama produktów i najwyższa jakość zapewniły firmie niezachwianą pozycję lidera na rynku. Główna siedziba spółki znajduje się w miejscowości Tampa na Florydzie. Obecnie korporacja zatrudnia w swych oddziałach na całym świecie ponad siedem tysięcy pracowników. Oferta firmy jest dostępna na terenie całej Polski, dzięki rozbudowanej sieci salonów sprzedaży, a główny zakład produkcyjny mieści się w Jaśle.

Cele

Aspiracją spółki jest łączenie przystępnej ceny swoich produktów z najwyższym standardem ich wykończenia. W trosce o komfort klientów, firma stale rozwija imponujący już wachlarz produktów. Nieustanna praca nad nowymi technikami i bezpieczeństwem produktów jest priorytetem Masonite. Dbając o wygodę swoich klientów, spółka nie zapomina o wpływie produkcji na przyrodę. Dlatego też aktywnie podnosi standardy ochrony środowiska naturalnego.

Oferta

 • drzwi wewnętrzne: okleinowane Premium, okleinowane, z lakierowanego HDF, gładkie, tłoczone, ramowe, szklane, wewnątrzlokalowe
 • drzwi zewnętrzne: metalowe, metalowe z ościeżnicą
 • drzwi antywłamaniowe
 • drzwi przesuwne: system naścienny, chowany w ścianę
 • ościeżnice: stała, regulowana, metalowa
 • pozostałe akcesoria: klamki, listwy, wkładki patentowe, progi

Osiągnięcia

Firma z tak ogromnym doświadczeniem w tworzeniu stolarki okiennej, niejednokrotnie była nagradzana, a jej produkty zdobywały liczne nagrody w branży stolarki okiennej. W 2012 roku spółka została laureatem prestiżowego konkursu Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii produkt, a rok wcześniej nagrodzona została tytułem Jakość Roku 2011.

Więcej o nas

 • Klienci pokazali wnętrza i wygrali!
  Światowej sławy producent drzwi, firma Masonite ogłosiła laureatów konkursu „Pokaż nam swoje wnętrza'”. Komisja konkursowa nie spodziewała się takiego odzewu ze strony klientów oraz tak kreatywnych prac! Wybór był naprawdę trudny.
 • Masonite na Międzynarodowych Targach Budowlanych w Poznaniu.
  Budma co roku przyciąga wystawców z branży budowlanej oraz kilka tysięcy odwiedzających, którzy poszukują nowych rozwiązań przy budowie domu, czy wystroju wnętrz. Dla przedsiębiorców jest to szansa na bezpośredni kontakt z klientem oraz pozyskanie nowych partnerów biznesowych.
 • Masonite stawia na Internet i nowe media
  Producent nowoczesnych drzwi stosuje nowoczesne technologie oraz idzie za nowymi trendami. Co widać w projektach najnowszych modeli produktów. Firma stawia także na dobrą obsługę i kontakt z klientem, dlatego by ułatwić inwestorom komunikacje udoskonaliła swoją stronę www oraz uruchomiła fanpage w serwisie Facebook.
 • Najlepsze wnętrza wg Masonite
  Producent nowoczesnych drzwi zorganizował wyjątkowy konkurs, w którym klienci prezentowali swoje aranżacje mieszkania. Najlepsze zdjęcia zostały wyróżnione wyjątkowymi nagrodami.
 • Produkty Masonite wyróżnione podczas XXI edycji konkursu Teraz Polska!
  Skrzydła drzwiowe oraz ościeżnice zostały wyróżnione w prestiżowym, międzynarodowym konkursie, który od 20 lat jest ceniony przez przedsiębiorców w kraju. Posiadanie godła Teraz Polska jest uhonorowaniem ciężkiej pracy firmy oraz świadectwem przestrzegania zasad Fair Play i świadczenia usług na najwyższym poziomie.
 • Masonite na Targach Grupy PSB w Kielcach
  Grupa Polskie Składy Budowlane była gospodarzem Targów Budowlanych, na których gościła firma Masonite, prezentując swoje wyroby. Targi odbywały się 7 i 8 kwietnia 2011 r. w Kielcach. Jako stali współpracownicy Grupy PSB, Masonite miała po raz kolejny możliwość przedstawienia szerszemu gronu klientów jakże bogatej oferty drzwi i ościeżnic.
 • Godło „Teraz Polska” dla produktów Masonite
  Miło nam poinformować, że nasze drzwi wewnętrzne montowane w lokalach oraz ościeżnice zostały nominowane do godła „Teraz Polska” przyznawanego corocznie przez kapitułę Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. Produkty Masonite zyskały bardzo wysoką punktację i dzięki temu zostały docenione przez grono ekspertów z fundacji przyznającej tak prestiżowe certyfikaty.
 • Drzwi wewnętrzne i ościeżnice Masonite Jakością Roku 2011
  Ten niesamowity sukces zawdzięczamy przede wszystkim zadowoleniu klientów, którzy wysoko cenią sobie jakość produktów i rzetelność naszej firmy. Drzwi wewnętrzne i ościeżnice, które produkujemy znalazły uznanie jury szóstej edycji ogólnopolskiego konkursu „Jakość Roku 2011”.

Galeria zdjęć

Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej przesuwnej.
Stolarka drzwiowa.
Stolarka drzwiowa.
Stolarka drzwiowa.
Stolarka drzwiowa z ościeżnicą.
Aranżacja z wykorzystaniem stolarki drzwiowej.
Stolarka drzwiowa.
Stolarka drzwiowa.
Ościeżnica stała.
Zakład produkcyjny firmy Masonite.

Sieć sprzedaży

Arsen
Arsen

ul. Grabowiec 5a, 98-200 Sieradz
woj. łódzkie

Attyka
Attyka

ul. Akacjowa 25, 82-300 Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Barton
Barton

ul. Piłsudskiego 44, 10-577 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Budoterm
Budoterm

ul. Piaskowa 6, 39-300 Mielec
woj. podkarpackie

Centrum Budowlane Gajek
Centrum Budowlane Gajek

ul. Spółdzielczości Pracy 26, 20-147 Lublin
woj. lubelskie

DOMMIX
DOMMIX

ul. Opolska 92, 47-300 Krapkowice
woj. opolskie

Eurodoors
Eurodoors

ul. Nowowiejskiego 35, 83-000 Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Faraon
Faraon

ul. Szamotulska 33, 60-555 Poznań
woj. wielkopolskie

Jawa
Jawa

ul. Bronikowskiego 31, 85-426 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Largo
Largo

ul. Łęczycka 15/9, 53-632 Wrocław
woj. dolnośląskie

Mrówka Świebodzin
Mrówka Świebodzin

ul. Sulechowska 10, 66-200 Świebodzin
woj. lubuskie

Pionex
Pionex

ul. Wyzwolenia 89, 43-300 Bielsko Biała
woj. śląskie

Sabo
Sabo

ul. Waryńskiego 26, 16-400 Suwałki
woj. podlaskie

Stilo
Stilo

ul. Bandurskiego 36, 71-638 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Sykomat
Sykomat

ul. Bartycka 26, 00-716 Warszawa
woj. mazowieckie

KontaktJak dojechać