KTM Stal

ul. Poznańska 42A
76-200 Słupsk
woj. pomorskie
 

O firmie

Historia

KMT Stal to przedsiębiorstwo, które w czasie swojej działalności kilkakrotnie zmieniało profil produkcji. Powstało w 1967 roku, a jego pomysłodawcą był Pan Zenon Szymaniuk. Początkowo koncentrowano się na wytwarzaniu stalowych elementów dla budownictwa. Zakres i rodzaj produktów dostosowywany był do ówczesnych potrzeb rynku. Wśród wyrobów KMT były między innymi piece co, karnisze, kraty pomostowe, siatki ogrodzeniowe. Trafiały one do odbiorców indywidualnych oraz firm budowlanych na terenie całego kraju. Lata osiemdziesiąte, to okres, w którym następował dynamiczny rozwój firmy, rozbudowa zaplecza produkcyjnego, modernizacja parku maszynowego. Poczyniono wtedy duże inwestycje, które umożliwiły rozpoczęcie produkcji ościeżnic stalowych, a w późniejszym okresie także drzwi stalowych. Od tej pory zaczęto znakowanie wszystkich wyrobów znakiem firmowym KMT. Obecnie przedsiębiorstwo posiada dwa zakłady produkcyjne w Krat-Met Kobylnicy, koło Słupska oraz Terma w Słupsku.

Cele

Dla KMT Stal najważniejszą sprawą jest wysoka jakość produktów. Dlatego też korzysta on ze sprawdzonych materiałów oraz stale unowocześnianego paku maszynowego. Zakłady inwestują także w kadrę i jej ciągłe szkolenia. Pozwala to na dostosowywanie się do najnowszych trendów technicznych i technologicznych panujących w branży. KTM Stal łączy przystępne ceny z wysoką jakością produktów, co sprawia, że są one dostępne dla szerokiego grona odbiorców. To część polityki firmy, która nastawiona jest na satysfakcję kupujących.

Oferta

  • zewnętrzne drzwi stalowe jedno i dwuskrzydłowe
  • ościeżnice
  • progi
  • klamki
  • akcesoria do drzwi

Osiągnięcia

Dzięki stałemu dbaniu o najwyższą jakość swoich wyrobów KMT Stal został zauważony na rynku. Z jednej strony przedsiębiorstwo zostało docenione przez klientów, jednak w jego dorobku znajdują się bardziej namacalne dowody na ich zaufanie. Firma dostała wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta, które jest przyznawane w badaniach ankietowych. KMT Stal posiada również tytuł Lidera Rynku Stolarki za rok 2012 oraz certyfikat Rzetelna Firma. Ze względu na stale podnoszone normy jakościowe przedsiębiorstwo otrzymało także certyfikat ISO 90001.

Galeria zdjęć

Drzwi stalowe zewnętrzne.
Drzwi stalowe zewnętrzne.
Stolarka drzwiowa.
Drzwi stalowe zewnętrzne, z przeszkleniami.
Drzwi stalowe zewnętrzne z przeszkleniami.
Drzwi stalowe zewnętrzne z ozdobnymi przeszkleniami.
Drzwi stalowe zewnętrzne - pełne.
Drzwi stalowe zewnętrzne.
Drzwi stalowe zewnętrzne z motywem kwiatowym.
Drzwi stalowe zewnętrzne z przeszkleniami.
Drzwi stalowe zewnętrzne z przeszkleniami.
Duże drzwi stalowe - zewnętrzne.
Stolarka drzwiowa firmy KMT Stal.
Drzwi stalowe zewnętrzne.
Zewnętrzne drzwi stalowe, oferowane przez firmę KTM Stal.
Stalowa stolarka drzwiowa.
Ciekawe drzwi stalowe, z ozdobnym przeszkleniem.
Drzwi stalowe zewnętrzne z przeszkleniami.
Ozdobne drzwi stalowe.
Drzwi zewnętrzne wykonane ze stali.

KontaktJak dojechać