Eurodoors Sp. z o.o.

ul. Nowowiejskiego 35
83-000 Pruszcz Gdański
woj. pomorskie
 

O firmie

Profil

Wykańczanie inwestycji budowlanej wiąże się zawsze z koniecznością dobru dodatków oraz elementów, które tak naprawdę decydują o charakterze budynku. Dlatego też inwestorzy poświęcają mu sporo czasu. Wszystko musi ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość, która odpowiada na potrzeby oraz wyobrażenia o tym jak dane wnętrze będzie wyglądać. W tym kontekście sprawą o dużym znaczeniu zdaje się być dobór odpowiednich drzwi. To jeden z bardziej widocznych elementów wystroju. Musi być zatem dobrany w taki sposób by pasował do wszystkich pomieszczeń. Dodatkowo drzwi wewnętrzne powinny komponować się z zewnętrznymi. Duży wybór drzwi polskich producentów oferuje Eurodoors z Pruszcza Gdańskiego. Firma działa na terenie północnej Polski. Ma w swojej ofercie bogaty asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z różnych materiałów. Są to zarówno drzwi tradycyjne jak i antywłamaniowe, z przeszkleniami i bez nich, które mogą być stosowane w budynkach mieszkalnych i usługowych. Od wielu lat Eurodoors rozbudowuje swoją siec dystrybucyjną, która obejmuje w tej chwili województwo pomorskie i kujawsko-pomorskie.

Cele

Eurodoors proponuje swoim klientom drzwi polskich producentów, odznaczające się wysoką jakością i trwałością. Firma stara się dostarczać jak najlepsze produkty, estetycznie wyglądające i zarazem wytrzymałe. Szeroki asortyment oraz możliwość wyboru spośród różnych typów okładzin, materiałów wykonania, wzorów oraz kolorów pozwala każdemu klientowi dobrać pasujące do jego wnętrz drzwi. Firma oferuje także transport oraz doradztwo prowadzone przez dystrybutorów. Aby ułatwić odstęp do swojej oferty, cały obszar działalności podzielony został na cztery regiony, co znacznie ułatwia logistykę.

Oferta

  • drewno surowe sosnowe
  • drzwi klatkowe
  • drzwi zewnętrzne metalowe i drewniane
  • drzwi wewnętrzne z różnych materiałów

Osiągnięcia

Eurodoors to znany i ceniony w północnej Polsce dystrybutor drzwi produkowanych przez polskie firmy. Świadczy o tym stale rosnąca liczba klientów, którzy zadowoleni z dokonanych zakupów polecają ją kolejnym zainteresowanym.

Galeria zdjęć

Drzwi metalowe - Wieżyca 6 szyb, wypukłe.
Drzwi metalowe - Wieżyca 6 szyb, wypukłe.
Drzwi HDF - Weria pełne.
Drzwi wewnątrz klatkowe - Kapi.
Drewniane drzwi bez przeszkleń - Sosnowe 60.
Metalowe drzwi - Wieżyca.
Drewniana stolarka drzwiowa - Sosnowe 14.
Drzwi w okleinie CPL - Roma pokój 3 szyby.
Drzwi wykonane z surowego drewna sosnowego - Manhattan 4.
Drzwi w okleinie CPL - Caro pokojowe, 3 szyby.
Drzwi wykonane z drewna sosnowego - Niagara pokój 32.
Drzwi łazienkowe wykonane z drewna sosnowego - Manhattan 5.

KontaktJak dojechać