Budoterm TMT Turkot Sp. J.

ul. Piaskowa 6
39-300 Mielec
woj. podkarpackie
 

O firmie

Historia

Budoterm to rodzinna firma z tradycjami, funkcjonująca na polskim rynku budowlanym od 1995 roku. W ramach wieloletniej działalności przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w handlu materiałami budowlanymi i wykończeniowymi oraz zdobyło wysoką pozycję w branży. Kontrakty handlowe z wieloma profesjonalnymi dostawcami sprawiają, że oferowane przez firmę produkty cechują się najwyższą jakością. Od kilku lat Budoterm jest również udziałowcem Polskich Składów Budowlanych.

Cele

Misją firmy Budoterm jest kontynuacja świadczenia dotychczasowych usług i systematyczne ich udoskonalanie w celu utrzymania wysokiej pozycji na rynku budowlanym. Firma ceni sobie uznanie i zaufanie klientów, dlatego każde zlecenie traktuje z największym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do tematu. Troska o najwyższą jakość świadczonych usług to priorytet, którym kierują się wszyscy pracownicy firmy.

Oferta

Firma Budoterm specjalizuje się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości materiałów budowlanych. W asortymencie placówki znajdziemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do budowania domów, tworzenia dociepleń, tworzenia różnego rodzaju instalacji, wykańczania wnętrz oraz innych czynności związanych z pracami ogólnobudowlanymi. Oferowane produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Oferta Budoterm obejmuje również wykonywanie profesjonalnych projektów łazienek wraz z dostarczaniem odpowiednich materiałów, stanowiących zaplecze firmy. Firma oferuje również usługi stolarskie, a także posiada w swojej ofercie produkty chemii budowlanej, panele podłogowe i inne materiały przeznaczone do krycia podłóg, kostkę brukową i wiele innych produktów.

Misja

Misją firmy Budoterm jest systematyczne poszerzanie działalności poprzez dotrzymywanie kroku nowoczesnym technologiom i trendom w wykańczaniu i aranżacji wnętrz. Poszerzając obszar usług, firma jest w stanie dostarczyć swoje produkty na teren całego kraju, jak również poza jego granice.  

Galeria zdjęć

Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Projekt firmy.
Siedziba firmy.
Projekt firmy.

KontaktJak dojechać