PSB Mrówka Świebodzin

ul. Sulechowska 10
66-200 Świebodzin
woj. lubuskie
 

O firmie

Historia

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju jest obecna na rynku od 14 lat. To największa i najszybciej rozwijająca się sieć hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza około 300 małych i średnich firm z terenu całej Polski i prowadzi handel swoimi artykułami w ponad 420 składach budowlanych. Ich klientami są przede wszystkim wykonawcy, a wiec firmy, które zakupują materiały w ilościach hurtowych. W związku z tym zaistniała potrzeba zatroszczenia się o klienta indywidualnego. Jako uzupełnienie dla składów stworzono w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród", pod nazwą PSB-Mrówka. Sprzedawany w nich nowy asortyment trafia przede wszystkim do klientów detalicznych. Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB. Obecnie w sieci działa około 150 sklepów.

Cele

Głównym celem sieci PSB-Mrówka jest umożliwienie mieszkańcom mniejszych miejscowości w Polsce zakupów wszelkich niezbędnym produktów do budowy, utrzymania lub remontu swoich mieszkań lub domów. Aby zapewnić maksymalną dostępność wiele sklepów jest otwartych 7 dni w tygodniu, przez kilkanaście godzin. Można w nich znaleźć artykuły budowlane, instalacyjne i wykończeniowe od przeszło 150 producentów, głównie krajowych. Zebranie całej oferty pod jednym dachem ułatwia zakupy i sprawia, ze można szybko i skutecznie porównać ceny oraz parametry różnych produktów. PSB-Mrówka to także liczne promocje oraz sezonowe oferty. Docierają one do klientów za pomocą specjalnych gazetek i ulotek promocyjnych. Dzięki działaniu marketów, zakupy z branży budowlanej dla mieszkańców mniejszych ośrodków uległy zdecydowanemu ułatwieniu.

Oferta

  • materiały budowlane i wykończeniowe: izolacje wodochronne, termoizolacje, płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, armatura
  • wyposażenie: łazienki i kuchnie, AGD
  • dachy i rynny
  • chemia budowlana
  • stolarka okienna i drzwiowa
  • kostka brukowa
  • bramy i ogrodzenia
  • oświetlenie i artykuły elektryczne
  • artykuły ogrodnicze i dekoracyjne

Osiągnięcia

Grupa PSB, do której należą sklepy Mrówka jest obecna na rynku od wielu lat. To sprawdzony partner, który każdego roku otrzymuje wiele nagród branżowych. W dorobku firmy są między innymi Diamenty Forbesa, tytuł Dystrybutora Roku, certyfikaty Firmy Wysokiej Reputacji czy Lidera Polskiego Biznesu oraz wiele innych. Dzięki stałemu zwiększaniu sieci sprzedaży rośnie liczba klientów, a sklepy Mrówka pozwoliły na dotarcie z szeroka ofertą do konsumentów indywidualnych w mniejszych ośrodkach.

Galeria zdjęć

KontaktJak dojechać