Kratki.pl Marek Bal

ul. W. Gombrowicza 4
26-660 Wsola
woj. mazowieckie
 

O firmie

Profil

Od 1998 roku działa na rynku firma Kratki.pl. Zajmuje się ona produkcja i sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Spójna strategia, myślenie przyszłościowe oraz przede wszystkim inwestycja w jakość sprawiły, że firma stała się w ciągu kilku lat jednym z liderów europejskiego rynku tych produktów. Wyroby przedsiębiorstwa opanowały całą Europę Środkowo –Wschodnią i z powodzeniem wchodzą także na rynki Zachodnie. Przedsiębiorstwo nieustannie inwestuje w rozwój swojej oferty dostosowując ją do potrzeb rynku. Uczestniczy w targach i imprezach branżowych, które pozwalają na pozyskanie nowych klientów.

Cele

Kratki.pl to producent, który kieruje się w swojej pracy przede wszystkim wysoką jakością wyrobów. Stąd nacisk na poszerzanie i unowocześnianie parku maszynowego oraz wprowadzanie nowinek technologicznych. Obok prowadzenia działalności produkcyjno-handlowej firma realizuje także cele społeczne na rzecz otoczenia, w którym dział. Uznaje to za swój obowiązek wobec mieszkańców. Od początku istnienia aktywnie angażuje się w działalność charytatywną i sponsoringową w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Przekazuje ona konkretna pomoc pieniężną na rzecz organizacji i instytucji pomagających najbardziej potrzebującym. W spiera także  największe imprezy kulturalne, odbywające się w regionie. Są to między innymi Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej, Mistrzostwa Polski Paintball, Mistrzostwa i Puchar Polski Cross Country, Halową Ligę Piłki Nożnej Centrum Cup – Oskar, Międzynarodowy Turniej Kadetów Radom CUP.

Oferta

  • wkłady kominkowe i piece wolnostojące
  • elementy montażowe do kominków
  • kratki kominkowe wentylacyjne
  • elementy kominowe
  • obudowy i belki kominkowe
  • szkło kominkowe
  • biokominki

Osiągnięcia

W ciągu swojej piętnastoletniej obecności na rynku Kratki.pl stały się znanym w całej Europie producentem kominków i akcesoriów do nich. Od początku firmie przyświecały idee jakości oraz innowacyjności, co zaowocowało tworzeniem nowoczesnych rozwiązań, które zadowolić mogły nawet najbardziej wymagających klientów. Za swoją działalność przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane. Jest laureatem licznych nagród Targów branżowych, w tym cennego Złotego Medalu Targów Poznańskich. Wielokrotnie uzyskiwała godło Laur Klienta oraz Płomień Roku, a także nagrodę Produkt Przyjazny dla Mojego Domu. Wyróżnienia te świadczą o dobrym przyjmowaniu wyrobów Kratki.pl zarówno przez klientów jak i specjalistów.

Galeria zdjęć

Drzwiczki kominkowe do wkładu Amelia/Felix panoramiczne.
Drzwiczki kominkowe do wkładu Amelia/Felix panoramiczne.
Drzwiczki frontowe stalowe.
Drzwiczki kominkowe do wkładu Oliwia/Wiktor.
Piec wolnostojący koza Alicja wodna 15 kW.
Piecyk wolnostojący Blanka kW kafel krem.
Piec wolnostojący koza K6 11 kW z wylotem spalin fi 130.
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Amelia 24 kW + dolot.
Wkład kominkowy Amelia 25 kW.
Wkład kominkowy Ala 12 kW.
Wkład kominkowy Amelia 25 kW gilotyna.

KontaktJak dojechać