Spartherm Polska

ul. Walczaka 110A
66-400 Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Więcej o nas

 • Spartherm organizuje szkolenia zduńskie
  Czołowy producent branży kominkowej organizuje specjalistyczne szkolenia, mające na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych fachowców stawiających i konserwujących piece.
 • Spartherm na Lux Brand Expo
  Firma ceniona za jakość oraz unikatowe wzornictwo, będąca liderem w branży grzewczej pokazała swoje flagowe urządzenia oraz prezentacje działalności na trzynastych targach Lux Brand Expo w Pure Sky Club w Warszawie.
 • Spartherm designem stoi
  Unikatowe wzornictwo oraz zastosowanie wyjątkowych technologii stawia produkty czołowego producenta pieców i grzejników na wysokiej pozycji wśród konkurencji. Projektanci odpowiedzialni za estetykę przedmiotów codziennego użytku z zapartym tchem wysłuchali dobrych praktyk stosowanych przez profesjonalistów Spartherm podczas spotkania Design Wrocław.
 • Spartherm otwiera się na rynki zachodnie
  Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz klientów świadczy o prowadzeniu silnej strategii przez firmę. Mocna pozycja na rynku sprzyja rozwojowi każdej działalności. Dlatego przedsiębiorstwo Spartherm nie boi się inwestować w swoją przyszłość i pokazywać najlepszy asortyment na zagranicznych targach.
 • Spartherm zdobywa kolejne nagrody!
  Ciężka praca oraz szybkie reagowanie na zmieniający się rynek zawsze się opłaca i owocuje sukcesem. Dowodem na to są certyfikaty przyznane producentowi pieców i grzejników.

Galeria zdjęć

Wkład kominkowy gazowy DRU Metro 80XT Tunnel.
Wkład kominkowy gazowy DRU Metro 80XT Tunnel.
Wkład kominkowy gazowy DRU Global 40 CF.
Wkład kominkowy gazowy DRU Global 70XT CF.
Wkład kominkowy gazowy DRU Metro80XT.
Wkład kominkowy gazowy DRU Global 40 CF.
Wkład kominkowy gazowy DRU Excellence XT.
Wkład kominkowy gazowy DRU Passeo.
Wkład kominkowy gazowy DRU Passeo.
Wkład kominkowy gazowy DRU Metro 100XTL.
Kafle kominkowe oferowane przez firmę.

KontaktJak dojechać