Steinberg Sp. z o.o.

ul. 22 Lipca 62 62
32-540 Trzebinia
woj. małopolskie
 

O firmie

Historia

Niemiecka firma Schmid, działająca również na polskim rynku, jest producentem wysokiej jakości wkładów kominkowych. Obecnie spółka zajmuje silną pozycję w rankingu przedsiębiorców działających w tej branży. Prężnie rozwijająca się firma, ceniona jest wśród klientów za produkty, charakteryzujące się estetyką wykonania, widocznością ognia oraz bezpieczeństwem użytkowania i dużą sprawnością techniczną. Do głównych zalet wkładów kominkowych należy wysoka temperatura spalania, około 1000°C i sprawność wynosząca 95 procent. Wkłady kominkowe tworzone są w wyspecjalizowanych halach produkcyjnych, przy użyciu najnowszych technologii oraz przy uwzględnieniu zasad ochrony środowiska. Do wyrobu produktów używa się najlepszych materiałów dostępnych na niemieckim rynku. Przed wypuszczeniem asortymentu na rynek, każdy element jest sprawdzany przez grono ekspertów, przechodzi odpowiednią kontrolę jakości, by klienci, jak i firmy dystrybutorskie, byli w pełni zadowoleni. Produkty oferowane przez firmę Schmid, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Cele

Celem przedsiębiorstwa jest świadczenie najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa i produkcji asortymentu grzejnego. Firma stosuje wyłącznie najnowsze technologie i używa wysokojakościowych materiałów. Produkcja prowadzona jest zgodnie z zasadami ochrony środowiska naturalnego.

Oferta

  • kominki
  • wkłady kominkowe
  • wodne wkłady kominkowe
  • wkłady piecowe
  • akcesoria: wykończenia drzwi, drzwi z podwójną szybą, nakładki na wkłady, regulowane nóżki, wewnętrzne popielniki, zaślepki popielników, żeliwne czopuchy
  • nakładki: powietrzne, akumulacyjne, wodne, stalowe
  • regulacja dopływu powietrza SMS: elektroniczna , ręczna, z zewnątrz

Osiągnięcia

Największym osiągnięciem firmy jest zajęcie kluczowego miejsca w rankingu niemieckich producentów systemów grzewczych. Schmid zdobył zaufanie klientów i kontrahentów, stosując najnowsze rozwiązania i najlepsze materiały na rynku.  

Galeria zdjęć

Aranżacja wnętrza z wyeksponowanym wkładem kominkowym Ronda.
Aranżacja wnętrza z wyeksponowanym wkładem kominkowym Ronda.
Wkład kominkowy Ronda.
Wkład kominkowy z zaokrągloną szybą.
Kominek Schmid S13.
Kominek oferowany przez firmę - S15.
Tradycyjny kominek z piaskowca Sandstein.
Kominek oferowany przez firmę - S20.
Wkład kominkowy Lina.
Wkład kominkowy oferowany przez firmę - Lina.
Wkład kominkowy Ekko.
Wkład kominkowy Pano z ciekawą obudową kominkową.

KontaktJak dojechać