TIM Kominki Sp. z o.o.

ul. Bartycka 20/24
00-716 Warszawa
woj. mazowieckie
 

O firmie

Historia

Istniejąca od 1995 roku firma TiM Kominki od początku świadczyła usługi wysokiej jakości, a jej głównym celem było otworzenie sieci punktów sprzedaży w całej Polsce. Pierwszy sklep otworzono w Chorzowie. Po roku działalności powstały kolejne, w Ilkowicach oraz Bielsku – Białej. Następnie w 2000 roku uruchomiono punkty sprzedaży w Olkuszu, Śląsku Cieszyńskim oraz w Warszawie. Oferta TiM Kominki była znana także w całej Małopolsce. Dobre przyjęcie przez rynek oraz zadowolenie klientów spowodowały, że zaczęto rozszerzać produkcje o inny asortyment. W 2004 roku powstała firma partnerska Sparke Polska, oferująca własne wkłady, piece oraz kominki. Oferta produktowa skierowane jest do klientów, mających ograniczony budżet, ale chcących kupić produkty dobre jakościowo. W 2009 roku TiM Kominki połączyło się z firmą Varmsen Polska, odnoszącą sukcesy w branży izolacji kominkowych, tworząc nową działalność pod nazwą Steinberg. Główny zakres działalności firmy to hurtowa sprzedaż wkładów, pieców oraz izolacji i akcesoriów marek, znajdujących się dotychczas w ofercie firm TiM Kominki, Steinberg oraz Varmsen Polska. Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, projektowani, produkcji oraz budowy kominków i systemów kominkowych. TiM Kominki prowadzi także działalność handlową i dystrybucyjną, wkładów kominkowych, urządzeń grzewczych oraz akcesoriów kominkowych czołowych europejskich producentów tej branży.

Cele

Od momentu powstania firmy TiM Kominki głównym celem było stworzenie dużej sieci sprzedaży artykułów branżowych w kraju. Dlatego firma kieruje się podstawowymi zasadami takimi jak: rzetelność, wysoka jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług.

Oferta

  • kominki
  • wkłady kominkowe
  • piece kominkowe
  • grille kuchenne
  • kominy
  • akcesoria kominkowe: kosze na popiół, skrzynie na drewno, nosidełka na drewno, zestawy narzędzi kominkowych, nawilżacze, artykuły pielęgnacyjne i konserwacyjne

Osiągnięcia

Dostarczanie fachowych usług i wysokiej klasy produktów. Firma zatrudnia profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Przy produkcji stosowane są najnowsze technologię i rozwiązania przyjazne środowisku. TiM Kominki współpracuje z czołowymi firmami na rynku zagranicznym.

Galeria zdjęć

Nowoczesny wkład kominkowy.
Nowoczesny wkład kominkowy.
Wkład kominkowy oferowany przez firmę.
Zamontowany wkład kominkowy.
Gotowy wkład kominkowy.
Wkład kominkowy w czarnej zabudowie.
Wkład kominkowy w kamiennej obudowie.
Wkład kominkowy z panoramiczną szybą.
Kominek z kamienną obudową.
Wkład kominkowy w kamiennej obudowie.
Tradycyjny kominek.
Nowoczesna obudowa kominkowa.
Piec kominkowy MODEL MAX.
Piec kominkowy MODEL ECO.

KontaktJak dojechać