Termalica do zadań specjalnych

2014-04-03, ostatnia aktualizacja 2014-04-03 (08:23.31)

Elementy służące do ocieplenia wieńca uzupełniają nowatorski system stworzony przez firmę Bruk-Bet. Dzięki ich właściwościom fachowcy są w stanie stworzyć różnego rodzaju osłony zabudowy, nawet takie o nietypowym, dekoracyjnym kształcie.

Termalica do zadań specjalnychźródło: Bruk-Bet Termalica

Drobnowymiarowe płytki przeznaczone są do wielu prac budowlanych, modernizacyjnych oraz wykończeniowych. Ich zaletą jest przede wszystkim lekkość i łatwość obróbki, co się przydaje przy tworzeniu osłon i zabudowy. Zręczni fachowcy są w stanie zrobić różnego rodzaju elementy o wyszukanych kształtach. Taka możliwość istnieje dzięki unikatowej technologii Termalica, stworzonej z betonu komórkowego.

Przy produkcji stosowane są naturalne materiał surowcowe, piasek i wapń. Materiał ten ma najniższe wskaźniki promieniowania wśród dostępnych produktów ściennych. Wynika to z braku odpadów produkcyjnych oraz zaniechania wypalania i obróbki wysokotemperaturowej. Beton komórkowy ma jednorodny poziom wilgotności i jest paroprzepuszczalny dzięki czemu daje radę w warunkach wysokiej wilgotności i zabezpiecza przed powstawaniem grzybów we wnętrzu nieruchomości. Kolejną zaletą jest antyseptyczność materiału oraz właściwości termoizolacyjne, co czynią Termalikę wyjątkową technologią na polskim rynku.

Mało który produkt posiada tyle zalet jednocześnie. Klienci chętnie wybierają Bruk-Bet jako markę, która wdraża energooszczędne rozwiązania. Przede wszystkim koszty zakupu produktów z betonu komórkowego zwracają się od razu. Co jest widoczne od momentu rozpoczęcia budowy, czyli niski koszt robocizny, gdyż potrzeba małej mocy przerobowej przy montowaniu elementów Termalica, a ekipa szybciej skończy zaplanowaną inwestycje.

Elementy służące do ocieplenia wieńcaźródło: Bruk-Bet Termalica

Podczas użytkowania klienci nie narzekają na duże rachunki za ogrzewanie, ponieważ materiał nie wymaga dodatkowych systemów grzejnych, sam w sobie ma niską przepustowość zimna, w okresie jesienno zimowym, zaś latem całe ciepło wchłonięte przez ściany jest oddawane nocą, co powoduje zachowanie optymalnej temperatury panującej w domu.