Solida

ul. Jęczmienna 4
44-190 Knurów
woj. śląskie
 

O firmie

Profil

Domy energooszczędne to w obecnym czasie prawdziwy hit. Budowane na zachodzie Europy od wielu lat, w Polsce dopiero zyskują na popularności. Z jednej strony ma to związek z rosnącymi cenami energii, z drugiej zaś ze zmieniającymi się i zaostrzanymi sukcesywnie przepisami dotyczącymi strat ciepłą w budynkach. W tej właśnie przestrzeni od lat działa firma Solida. Oferuje ona klientom domy energooszczędne na terenach województw śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Zajmuje się kompleksowym wykonawstwem oraz doradztwem w tym zakresie. Pomaga także w uzyskiwaniu dopłat, które przewiduje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska dla domów spełniających normy zawarte w przepisach prawnych. Długoletnie doświadczenie w branży oraz stosowanie najwyższej klasy materiałów to doskonałe podłoże dla osiągnięcia sukcesu rynkowego. A mierzy się on ilością zadowolonych klientów, których liczba w przypadku Solidy wciąż rośnie.

Cele

Zbudujemy dom, który pokochasz – to hasło przyświecające działaniom firmy Solida. Stosowane przez przedsiębiorstwo technologie budowy z keramzytu oraz Porothermu Dryfix pozwalają na postawienie nowego budynku i wykończenie go w zaledwie kilka miesięcy. Dom, który klient na pewno pokocha to dom ciepły, energooszczędny, nie wpływający negatywnie na środowisko naturalne. To również azyl i komfortowe miejsce wypoczynku, a możliwość otrzymania dopłaty państwowej z tytułu budownictwa energooszczędnego, to jego kolejny atut.

Oferta

  • kompleksowa budowa domów z keramzytu
  • sprzedaż domów w stanie deweloperskim
  • domy pasywne i energooszczędne
  • kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • symulacje kredytowe

Osiągnięcia

Solida zbudowała sobie wysoką pozycję na rynku budowlanym w południowe Polsce. Ilość jej klientów stale rośnie. Wystawiają oni firmie pozytywne recenzje. Z kolei jej kontrahenci poświadczają wysoką jakość usług swoimi certyfikatami.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Ukończony dom jednorodzinny.
Dom parterowy z poddaszem użytkowym.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany z keramzytu.
Gotowy dom jednorodzinny zbudowany z keramzytu.
Ukończony dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Przykład przeprowadzonej inwestycji.
Dom jednorodzinny bez elewacji.
Gotowy dom jednorodzinny - bez elewacji i stolarki otworowej.

KontaktJak dojechać