Riser Sp. z o.o.

ul. Inwalidów Wojennych 8
43-603 Jaworzno
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Profil działalności spółki RISER obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych oraz kompleksową realizację projektów z zakresu budownictwa wielkokubaturowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej.
Firma już od niemal 10 lat działa na terenie województw śląskiego i małopolskiego, a przede wszystkim w Jaworznie i okolicach. Obiorcami usług Spółki RISER są Instytucje, Klienci korporacyjni, Przedsiębiorcy, Deweloperzy oraz Klienci indywidualni.

Cele

Celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dlatego też duży nacisk kładzie się na fachowość obsługi oraz szkolenia pracowników. Najwyższy poziom usług to także profesjonalne doradztwo w zakresie wybieranych technologii oraz materiałów. Każdy klient traktowany jest w firmie RISER indywidualnie, a realizacja projektów jest z nim konsultowana na każdym etapie. Dotychczas zrealizowaliśmy m.in. takie inwestycje jak budowa Hospicjum Stacjonarnego w Jaworznie, budowa pod klucz bloków mieszkalnych dla Jaworznickiego TBS, budowa sali gimnastycznej na zlecenie Urzędu Miasta w Mysłowicach, generalny remont osadników wód dołowych czy budowa granulatora dla koncernu Tauron Wydobycie S.A. i wiele innych.

Oferta

  • generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych (w tym obiektów użyteczności publicznej)
  • budowa obiektów kubaturowych
  • budowa obiektów przemysłowych
  • roboty ziemne i melioracyjne
  • remonty, przebudowy i adaptacje
  • obsługa formalna inwestycji i doradztwo budowlane
  • wynajem sprzętu budowlanego

Osiągnięcia

Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu oraz wysokiej jakości usług spółka RISER od początku swojej działalności jest ceniona w branży. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymuje każdego roku. Odnoszą się one przede wszystkim do rzetelności i solidności firmy jako kontrahenta oraz do doskonałych wyników rozwojowych. RISER Sp. z o.o. jest laureatem między innymi Diamentów Forbesa, Gazeli Biznesu, tytułów Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidna Firma, a także Złotego Certyfikatu

Galeria zdjęć

Przykład zrealizowanej inwestycji - budowa domu jednorodzinnego.
Przykład zrealizowanej inwestycji - budowa domu jednorodzinnego.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Etap budowy więźby dachowej.
Prace budowlane prowadzone przez pracowników firmy Riser.
Roboty ziemne prowadzone przy użyciu koparki.
Gotowy dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Budynek wielorodzinny zbudowany przez firmę.
Osiedle bloków wielorodzinnych - realizacja firmy Riser.
Roboty ziemne wykonywane przez firmę.
Prace ziemne prowadzone przez pracowników firmy.
Początkowy etap budowy domu - prace ziemne.
Roboty ziemne wykonywane koparką.
Prace budowlane prowadzone przez firmę.

KontaktJak dojechać