Saczel Fabryka ciepłych domów

ul. Witaminowa 8b
42-200 Częstochowa
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

W 1994 roku rozpoczęła działalność rodzinna firma budowlana Saczel. Początkowo skupiała się przede wszystkim na budownictwie tradycyjnym ale z czasem zaczęła doskonalić techniki oraz wpisywać się coraz mocniej w nurt światowego budownictwa energooszczędnego. Inwestując w nowe technologie oraz cały czas poszerzając ofertę, firma stała się prawdziwą fabryką ciepłych domów. Oferuje swoje usługi w budowie domów z betonu komórkowego, prefabrykatów, ceramiki oraz drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybko stało się to wyróżnikiem firmy, która została zauważona przez klientów. Rosnąca liczba zamówień oraz coraz większe doświadczenie na polu budownictwa energooszczędnego pozwoliło firmie przejść na kolejny stopień rozwoju. Saczel rozpoczął budowę osiedla domów jednorodzinnych „Pod Dębem”, jako deweloper. Jednocześnie firma zaczęła także wykonawstwo inwestycji usługowych takich jak centra handlowe czy sklepy. Obecnie przedsiębiorstwo zaliczane jest do solidnych i rzetelnych wykonawców, którzy funkcjonują w stale rozwijającym się segmencie budownictwa energooszczędnego.

Cele

Saczel to najwyższa jakość dostępna narybku. I to jakość, na którą stać przeciętnego inwestora. Składają się na nią z jednej strony długoletnie doświadczenie i wiedza o nowoczesnych technikach budownictwa energooszczędnego, z drugiej zaś doskonali fachowcy, którzy wykonują swoją pracę sprawnie i profesjonalnie. Cała kadra pracownicza przechodzi systematyczne szkolenia z zakresu nowoczesnych technik oraz zastosowań nowych materiałów. Dzięki temu mogą oni zaoferować najwyższej jakości usługi.

Oferta

  • kompleksowa budowa domów: z betonu komórkowego, ceramicznych, w systemie kanadyjskim
  • sprzedaż domów gotowych
  • sucha zabudowa
  • kompleksowe remonty

Osiągnięcia

Realizując swoje cele Saczel przeszedł drogę od niewielkie firmy budowlanej do grupy spółek, które zapewniają pełną obsługę rynku, od budowy przez remonty aż po sprzedaż domów energooszczędnych. Jest to solidna marka, która uznawana jest przez klientów i kontrahentów za pewnego, rzetelnego i profesjonalnego partnera w interesach.

Galeria zdjęć

Etap budowy domu jednorodzinnego.
Etap budowy domu jednorodzinnego.
Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę Saczel.
Prace budowlane wykonywane przez firmę.
Murowanie fundamentów domu jednorodzinnego.
Budowa drugiego piętra w domu jednorodzinnym.
Dom jednorodzinny - w stanie surowym.
Prace remontowo-budowlane prowadzone przez firmę.
Prace remontowe prowadzone przez firmę.
Dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Prace wykończeniowe prowadzone przez pracowników firmy Saczel.
Dom jednorodzinny w stanie surowym.

KontaktJak dojechać