Domelement Sp. z.o.o.

ul. Broniewskiego 9/4
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie
 

O firmie

Profil

Budownictwo to branża, w której jak w żadnej innej odbijają się światowe trendy dotyczące zarówno architektury jak i technologii. W ostatnich latach coraz mocniej wdziera się tu hasło zrównoważonego rozwoju oraz tworzenia przestrzeni tak, by pozostawać w zgodzie z naturą. Prądy te przywędrowały do nas z Europy Zachodniej. Tam też, od dziesięcioleci stawia się na nowoczesne budynki z elementów prefabrykowanych. Jeszcze do niedawna w Polsce była to zupełna nowość. Dziś jednak wiadomo, że domy takie są ciepłe i energooszczędne oraz znacznie tańsze w budowie i eksploatacji. Coraz większą popularność zyskują domy prefabrykowane, których całe elementy powstają wcześniej w fabrykach, a na placu budowy są jedynie odpowiednio łączone. Przy zastosowaniu właściwych materiałów oraz ociepleniu domy takie mogą z powodzeniem spełniać wszystkie, nawet bardzo wyśrubowane normy związane z przenikalnością cieplną. To szczególnie ważne, gdy ustawodawcy wciąż podnoszą wymagania co do energooszczędności budynków. Jednym z wykonawców domów prefabrykowanych powstających z keramzytu jest Domelement. Działa on na rynku od wielu lat, a swoje doświadczenie wykorzystuje by świadczyć usługi najwyższej jakości.

Cele

Celem Domelement jest spełnianie oczekiwań klientów w zakresie spokojnej i kompleksowej budowy domów. Podczas całej usługi zachowywane są najwyższe standardy jakościowe i pracownicze. Firma współpracuje z wiodącym producentem elementów keramzytowych Praefa, który gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość swoich produktów. W pracach wykorzystywane są także systemy ociepleniowe oraz materiały wykończeniowe innych wiodących producentów takich jak Isover, Bolix czy Kanuf. Pozwalają one na realizację głównego założenia Domelementu czyli budowy domów energooszczędnych, które dodatkowo powstają w bardzo krótkim czasie i są gotowe do zamieszkania w ciągu jednego sezonu.

Oferta

  • budowa domów prefabrykowanych z keramzytu

Osiągnięcia

W czasie swojej obecności na rynku Domelement wyrobił sobie opinię rzetelnego wykonawcy, który dba o najwyższą jakość swoich usług. Fachowi pracownicy, profesjonalne doradztwo oraz stosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że kolejni klienci polecają sobie tę firmę jako sprawdzonego i solidnego partnera.

Galeria zdjęć

Dom jednorodzinny zbudowany z prefabrykowanych elementów.
Dom jednorodzinny zbudowany z prefabrykowanych elementów.
Prefabrykowany dom jednorodzinny zbudowany przez firmę.
Etap budowy domu jednorodzinnego - montaż prefabrykowanych elementów.
Etap budowy domu jednorodzinnego - układanie prefabrykowanych płyt.
Montaż więźby dachowej.
Prefabrykowany dom jednorodzinny - bez elewacji.
Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę Domelement.
Budynek mieszkalny zbudowany przez firmę z gotowych elementów.
Prefabrykowane elementy - płyty ścienne.
Montaż pokrycia dachowego, docieplanie budynku.

KontaktJak dojechać