Basenland S.C.

ul. Wojska Polskiego 21
45-751 Opole
woj. opolskie
 

O firmie

Historia

Basenland został założony w 1991 roku i obecnie jest wiodącym producentem basenów kąpielowych w kraju i zagranicą. Firma wyspecjalizowała się w projektowaniu, budowie oraz sprzedaży basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych. Ponadto producent posiada w swojej ofercie również sauny fińskie, wanny z hydromasażem oraz kabiny masażowo-parowe. Wyrafinowana i wysoce funkcjonalna forma basenów zadowoli każdy, nawet najbardziej wymagający gust. Delikatne, błękitne kolory niecek sprawiają wrażenie krystalicznie czystej, lazurowej wody, skutecznie zachęcając do kąpieli i relaksu.

Cele

Misją firmy jest produkcja towarów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych użytkowników, firma proponuje tylko produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Basenland oferuje trzy typy basenów: betonowe, poliestrowe oraz polipropylenowe, dzięki czemu firma jest w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom nabywców. Basen z niecką murowaną, dzięki użytemu budulcowi, pozwala na nieograniczoną swobodę w tworzeniu projektów basenów oraz gwarantuje trwałość na wiele lat. Basen z niecką poliestrową jest całą formą, której montaż nie wymaga kosztownych prac ziemnych, a jej jednolitość zapewnia wysoką szczelność. Bogata gama kształtów i rozmiarów idzie w parze ze znacząco niższą ceną, przy jednoczesnym zachowaniu parametrów technicznych i walorów estetycznych. Idealnym rozwiązaniem dla basenów ogrodowych, prywatnych jak i publicznych, jest wykorzystanie technologii dyfuzyjnego spawania płyt polipropylenowych, dzięki czemu zostają znacząco ograniczone prace budowlane i koszty powstania basenu. Zbiorniki polipropylenowe odznaczają się trwałością, szczelnością oraz dają możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian w kształcie i wyposażeniu basenu.

Oferta

  • baseny: betonowe, polipropylenowe, poliestrowe
  • sauny fińskie
  • wanny z hydromasażem
  • zadaszenia basenowe
  • akcesoria basenowe: pompy, filtry piaskowe, skimmery, dysze napływowe, oświetlenia, prysznice, masaże wodne, pompy ciepła, odkurzacze basenowe, chemia basenowa

Osiągnięcia

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu zdobyła grono zadowolonych klientów i kontrahentów. Bogata oferta i najwyższa jakość produktów zapewniły jej niezachwianą pozycję w branży basenowej.  

Galeria zdjęć

Basen betonowy.
Basen betonowy.
Basen betonowy z zadaszeniem.
Basen betonowy wewnętrzny.
Basen betonowy z zadaszeniem.
Basen betonowy wewnętrzny.
Basen poliestrowy.
Basen poliestrowy.
Basen polipropylenowy.
Basen polipropylenowy.
Basen polipropylenowy.
Basen polipropylenowy.
Basen polipropylenowy.
Basen polipropylenowy.
Basen polipropylenowy.

KontaktJak dojechać