P.H.U Anita Import Eksport Karolina Piłat

ul. Nałkowskiej 8/11
25-546 Kielce
woj. świętokrzyskie
 

O firmie

Historia

Firma P.H.U. Anita to zespół profesjonalistów, zajmujących się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów ogrodowych, jak również zadaszeń basenowych, akcesoriów i wanien z hydromasażem. Bazując na doświadczeniu zdobytym na rynkach krajowych i zagranicznych, producent zapewnił sobie niezachwianą pozycję w branży. Najwyższej klasy materiały i dostęp do nowych technologii, pozwalają firmie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. P.H.U. Anita oferuje baseny ogrodowe, linerowe, zadaszenia, wanny z hydromasażem oraz całą gamę akcesoriów, takich jak filtry piaskowe, skimmery, dysze oraz oświetlenie basenowe.

Cele

Celem firmy jest zapewnienie szybkiej i kompleksowej obsługi klienta, ponieważ zadowolenie i komfort konsumentów jest priorytetem przedsiębiorstwa. P.H.U. Anita pragnie zdobywać nowe rynki zbytu i stale poszerzać swoją ofertę, tak aby trafiała ona w nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Produkty firmy cechują wysokie parametry techniczne oraz duża odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie baseny charakteryzują się wysokim standardem i dokładnością wykonania, tworzone są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, użytych do produkcji w odpowiednio dobranych proporcjach. Zbiorniki posiadają także dodatkowe metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które nadają im stabilność i trwałość. W ofercie znajdują się również wanny do hydromasażu, wyposażone w liczne dysze, pozwalające zażywać masaży wodnych bez wychodzenia z domu.

Oferta

  • baseny ogrodowe
  • baseny linerowe: okrągłe, podłużne
  • wanny z hydromasażem
  • przesuwane zadaszenia basenów
  • artykuły dodatkowe: filtry piaskowe, pompy, skimmery i dysze, oświetlenie, środki czyszczące i pielęgnujące, termometry, odkurzacz basenowy, poręcze, prysznice, drabinki, przykrycia

Osiągnięcia

Firma, dzięki zaangażowaniu i dbałości o szczegóły, zdobyła zaufanie klientów i kontrahentów. P.H.U. Anita produkuje towary najwyższej klasy, które są dostępne między innymi w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech oraz w Rosji.  

Galeria zdjęć

Gotowy basen podświetlany.
Gotowy basen podświetlany.
Gotowy basen.
Gotowy basen.
Gotowy podświetlany basen.
Basen z wodospadem.
Gotowy basen z zadaszeniem.
Gotowy basen z zadaszeniem i wodospadem.
Gotowy kryty basen.
Gotowy basen.
Gotowy basen.
Gotowy kryty basen.
Gotowy basen.
Gotowy zadaszony basen.
Gotowy zadaszony basen.
Wanna z hydromasażem.
Wanna z hydromasażem.
Wanna z hydromasażem.
Wanna z hydromasażem.
Połączenie niewielkiego basenu z wanną do hydromasażu.

KontaktJak dojechać