P.H.U. Skorpion Andrzej Kurpanik

ul. Daszyńskiego 417A
44-100 Gliwice
woj. śląskie
 

O firmie

Historia

Firma Skorpion powstała w 1989 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Wieloletnie doświadczenie pomogło jej zdobyć pozycję lidera w branży basenowej. Podstawową działalnością firmy jest budowa, renowacja i wyposażenie basenów kąpielowych. Poza tym producent skutecznie działa na rynku basenów ogrodowych i wewnętrznych, instalowanych w hotelach czy pensjonatach. Skorpion specjalizuje się również w produkcji basenów betonowych, ponieważ jest to jedna z najtrwalszych technologii budownictwa, znana i ceniona na całym świecie. Firma ściśle współpracuje z renomowanymi markami i jest przedstawicielem między innymi takich firm jak: Basen Hurt, Remar, Chemoform, Himan, Sudanse Spas, Astral Pool. Ponadto producent z powodzeniem wykorzystuje technikę budowy basenów ceramicznych, jak i wykładanych folią PVC, w systemie skimmerowym lub z rynną przelewową.

Cele

Misją firmy jest tworzenie produktów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o komfort użytkowników, producent dąży do perfekcji i stale poszerza swoją ofertę, w której znajduje się między innymi kompleksowa usługa transportu, montażu i instalacji basenów. Ponadto Skorpion specjalizuje się również w dziedzinach pokrewnych, oferując wanny SPA, sauny, łaźnie oraz meble basenowe i ogrodowe znanej i cenionej firmy Nardi. Nadrzędnym celem firmy jest tworzenie produktów przyczyniających się do tworzenia miejsc, w których klienci mogliby odpoczywać nad wodą.

Oferta

  • baseny: wyłożone ceramiką oraz folią, podświetlenia, masaże wodne i powietrzne, sztuczne fale, wodospady, gejzery powietrzne
  • wanny SPA
  • sauny suche
  • zadaszenia basenowe
  • meble ogrodowe: leżaki, krzesła, stoły
  • chemia basenowa: środki dezynfekujące, aktywny tlen, środki przeciw glonom, bakteriom, grzybom, osadom wapiennym i rdzy

Osiągnięcia

Skorpion jest jedną z najdłużej działających firm w branży basenowej. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu jej produkty są znane i cenione na terenie całego kraju. Kompleksowa usługa i bogata oferta zapewniły producentowi renomę i rzeszę zadowolonych klientów.

Galeria zdjęć

Basen z podświetleniem.
Basen z podświetleniem.
Fontanna basenowa.
Basen i meble ogrodowe.
Gotowy prywatny basen.
Basen o nietypowym kształcie.
Basen wyłożony ceramiką.
Basen wyłożony folią.
Basen wyposażony w gejzer powietrzny.
Basen wewnętrzny.
Basen wewnętrzny.
Wanna SPA.
Wanna SPA.
Wanna SPA.
Zestaw mebli ogrodowych.
Zestaw mebli ogrodowych.
Zestaw mebli ogrodowych.
Domowa sauna.
Domowa sauna.
Zadaszenie basenowe.
Zadaszenie basenowe.

KontaktJak dojechać