SETO Maciej Klimkiewicz

ul. Mokra 18
85-834 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
 

O firmie

Historia

SETOpools jest marką firmy SETO, jednego z najstarszych producentów basenów, specjalizującego się w produkcji basenów poliestrowych. SETOpools jest znana nie tylko na polskim rynku, lecz także w wielu krajach Europy. W 2004 roku nastąpiło otwarcie pierwszego zakładu produkującego baseny, co korzystanie wpłynęło na rozwój i pozycję firmy na rynku. Ponad 90% produkowanych towarów jest eksportowanych do krajów europejskich, a pozostałe 10% jest sprzedawanych na rynku polskim, gdzie marka SETOpools zajmuje pierwszą pozycję wśród najlepiej ocenianych basenów. Na wszystkich etapach produkcji, począwszy od nowej koncepcji, a na finalnym produkcie skończywszy, producent wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia gwarantujące wyroby pierwszej klasy.

Cele

Misją firmy jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego też nieustannie śledzi ona rozwój najnowszych technologii, po to by wprowadzić je do produkcji, wyprzedzając konkurencję. Wysokiej jakości baseny wymagają wysokich standardów obsługi klienta. Wszechstronna wiedza z zakresu techniki basenowej jest niewątpliwym atutem firmy, która z powodzeniem konkuruje z niemieckimi czy austriackimi producentami. Ponadto SETOpools ciągle inwestuje w rozwój technologiczny oraz w szkolenia pracowników.

Oferta

  • baseny poliestrowe
  • pozostałe wyposażenie: systemy filtrujące, oświetlenie basenowe, przykrycia basenowe i rolety, dysze masujące, chemia basenowa

Osiągnięcia

Producent dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu zdobył zaufanie klientów i kontrahentów. Marka SETOpools od dawna wyznacza na rynku najwyższe standardy w zakresie wytwarzania i dostawy basenów. Jakość oferowanych produktów potwierdzona jest certyfikatem ISO:9001, wydanym przez TÜV Nord. Projektowanie basenów w firmie wspierane jest komputerowo, dotyczy to także obliczeń wytrzymałościowych i doboru optymalnych komponentów. Prowadzone prace badawcze zaowocowały opracowaniem własnej, unikalnej technologii produkcji basenów poliestrowych. W technologii tej, tradycyjne powłoki laminatu zostały zmodyfikowane poprzez dobór właściwych materiałów dających gwarantowaną szczelność. W 2008 roku firma jako pierwsza w Polsce rozpoczęła seryjną produkcję basenów w specjalnej technologii kolorów przestrzennych.  

Galeria zdjęć

Basen z niecką białą - Ingrid.
Basen z niecką białą - Ingrid.
Basen z niecką niebieską - Fiona.
Basen z niecką niebieską - Diana.
Basen z niecką niebieską - Diana.
Basen z niecką niebieską - Diana.
Basen z niecka białą - Emily.
Basen z niecką niebieską - Sandra.
Basen z niecką białą - Fiona.
Basen z niecką niebieską - Nell.
Basen z niecką niebieską - Lexi.
Basen z niecką niebieską - Victoria.
Basen z niecką białą - Victoria.
Basen z niecką niebieską - Nell.
Basen z niecką niebieską - Lexi.
Basen z niecką niebieską - Rita.
Basen z niecką niebieską - Emily.
Basen z niecką niebieską - Rita.
Basen z niecką niebieską - Diana.

KontaktJak dojechać